Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Земельні спори між спадкоємцями

1
15:55, 20.09.2024
Земельні спори між спадкоємцями
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя ситуація така: після смерті батьків (вони померли в один день в результаті аварії), залишилася земельна ділянка площею десь 10 га, яку вони купили за своє життя. У нас є четверо спадкоємців - я і мої три рідні брати. Згідно з тестаментом, землю треба поділити порівну між нами. Проте, проблема полягає в тому, що один з моїх братів вважає, що землю не можна просто поділити на частини, оскільки це знизить її вартість, і він пропонує продати землю і розділити гроші. Якщо він зможе знайти покупця, який заплатить високу ціну, я не заперечую, але я хочу бути впевненим, що я отримаю свою частку. Друга проблема полягає в тому, що на частині землі знаходиться будинок, в якому я живу, і я не хочу його продавати. Які мої права в цій ситуації? Чи можу я вимагати поділу землі, не зважаючи на бажання мого брата? Чи можу я запобігти продажу будинку, якщо мій брат знайде покупця? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб захистити свої інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:26, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України. Згідно зі статтею 1220 Цивільного кодексу, спадщина відкривається в день смерті спадкодавця. Оскільки у вас є заповіт, питання спадкування вирішується відповідно до його положень.

По-перше, оскільки в заповіті зазначено, що земельна ділянка має бути поділена порівну між спадкоємцями, ви маєте право вимагати виділення вашої частки. Якщо ви та ваші брати не можете дійти згоди щодо поділу, відповідно до статті 367 Цивільного кодексу України, кожен зі спадкоємців має право вимагати виділення своєї частки в натурі. Це означає, що ви можете звернутися до суду з вимогою про поділ земельної ділянки, якщо не вдається дійти згоди добровільно.

По-друге, щодо будинку, в якому ви проживаєте, ви можете запобігти його продажу, якщо він входить до вашої спадкової частки або якщо ви зможете довести, що маєте право на проживання в ньому. У разі конфлікту з братом, ви можете звернутися до суду з вимогою про визнання права власності на частину нерухомості або захисту свого права на проживання.

Юридичні кроки, які ви можете вжити для захисту своїх інтересів, включають:

1. Подача заяви до нотаріуса про прийняття спадщини в передбачений законом термін (6 місяців з дня відкриття спадщини) згідно зі статтею 1269 Цивільного кодексу України.

2. Проведення державної реєстрації права власності на вашу частку спадщини після отримання свідоцтва про право на спадщину.

3. У разі виникнення спору щодо поділу спадщини або права на проживання в будинку, звернення до суду з відповідним позовом.

Варто також розглянути можливість консультації з кваліфікованим адвокатом, який допоможе вам ефективно захистити ваші права та інтереси в цій ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы