Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата прав на нерухомість через незаконне оформлення документів

1
17:20, 22.09.2024
Втрата прав на нерухомість через незаконне оформлення документів
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, став жертвою незаконного переоформлення власності на моє майно через недбале ставлення до процесу оформлення документів. Я купив нерухомість у червні 2015 року від особи, яка представляла себе як єдиний власник цього майна. Однак, нещодавно я дізнався, що вона була лише одним з спадкоємців, інші двоє яких не дали своєї згоди на продаж нерухомості. Вони подали на мене до суду, вимагаючи визнати продаж недійсним. Я був абсолютно впевнений в законності транзакції, адже у мене були всі необхідні документи, включаючи договір купівлі-продажу, нотаріально засвідчений. Проте, виявилося, що документи були підроблені. Яким чином я можу відстояти свої права на власність, якщо я був ошуканий і мій договір купівлі-продажу був базований на підроблених документах? Які юридичні кроки я маю зробити для захисту своїх інтересів, враховуючи, що я не мав наміру порушувати закон? Чи можу я розраховувати на компенсацію від особи, яка продала мені нерухомість на підставі фальшивих документів, або від держави, яка не змогла захистити мене від незаконного переоформлення власності?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:37, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У Вашій ситуації є кілька важливих кроків, які слід розглянути для захисту Ваших прав та інтересів.

1. **Звернення до суду**: Вам слід подати зустрічний позов або заперечення на позов спадкоємців, які намагаються визнати договір купівлі-продажу недійсним. Основним аргументом має бути Ваша добросовісність як покупця, який діяв на підставі дійсних, на перший погляд, документів. Відповідно до статті 330 Цивільного кодексу України, добросовісний набувач майна від особи, яка не мала права його відчужувати, має право на захист своїх інтересів.

2. **Кримінальне провадження**: Зверніться до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення щодо особи, яка продала Вам майно на підставі підроблених документів. Відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України, шахрайство є кримінально караним діянням.

3. **Визнання недійсності правочину**: Якщо суд все ж таки визнає договір недійсним, Ви маєте право вимагати повернення коштів, сплачених за нерухомість, відповідно до частини 1 статті 216 Цивільного кодексу України, яка передбачає реституцію при визнанні правочину недійсним.

4. **Компенсація збитків**: Ви можете вимагати відшкодування збитків від особи, яка продала Вам майно, у разі, якщо буде доведено її вину у шахрайстві. Це передбачено статтею 22 Цивільного кодексу України, яка регулює відшкодування збитків.

5. **Звернення до держави**: Теоретично, Ви можете спробувати звернутися з позовом до держави про відшкодування збитків, якщо зможете довести, що державні органи допустили недбалість, що призвела до Ваших втрат. Проте такі справи є складними і мають низький відсоток успішності.

Вам слід звернутися за допомогою до адвоката, який спеціалізується на цивільному та кримінальному праві, щоб забезпечити кваліфікований супровід Вашої справи в суді та інших інстанціях.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Не явка на суд
18:07, 24.03.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы