Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Тема: Власність на землю

1
00:39, 21.09.2024
Тема: Власність на землю
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Питання: Наслідки незаконної приватизації земельної ділянки Мені, як громадянину України, який проживає на сільській місцевості, батьки залишили в спадок земельну ділянку. Проте, при перевірці документів виявилось, що ця земля була приватизована в період, коли діяли мораторії на приватизацію сільськогосподарських земель. Відповідно, мені були надані документи, які, як виявилось, були відмінені законом. Тепер я стою перед величезною проблемою: я не можу оформити право власності на землю через незаконність дій моїх батьків. Які юридичні шляхи існують для вирішення цієї проблеми, які можуть бути наслідками і які можливості в мене є, щоб оспорити цю ситуацію і зареєструвати землю на себе?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:49, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли земельна ділянка була приватизована з порушенням законодавства, існують певні юридичні механізми, які можуть допомогти у вирішенні цієї проблеми. Перш за все, важливо зрозуміти, що відповідно до статті 118 Земельного кодексу України, приватизація земельних ділянок повинна здійснюватися згідно з встановленим порядком, і будь-які відхилення можуть призвести до визнання таких дій незаконними.

Якщо приватизація була здійснена під час дії мораторію, це може бути підставою для визнання її недійсною. Для цього необхідно звернутися до суду з позовом про визнання недійсності рішень щодо приватизації. Відповідно до статті 152 Земельного кодексу України, права на землю можуть бути захищені шляхом визнання незаконними рішень органів, які порушили ваші права.

До суду ви можете подати позов про визнання недійсним рішення про передачу земельної ділянки у власність, а також про скасування державної реєстрації права власності на цю ділянку. Для цього необхідно буде довести факт порушення законодавства при приватизації.

Крім того, згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 215, правочин може бути визнаний недійсним, якщо він суперечить інтересам держави та суспільства або здійснений з порушенням встановленого законом порядку.

Після визнання приватизації недійсною, можна буде повторно розпочати процедуру оформлення права власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Також варто звернутися до місцевого управління Держгеокадастру для консультації та отримання детальної інформації про можливі кроки та документи, необхідні для вирішення вашого питання.

Важливо зазначити, що процес може бути тривалим і вимагати значних зусиль та документального підтвердження, тому доцільно звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на земельному праві.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы