Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Тема: Поділ спільного майна після розлучення

1
22:41, 20.09.2024
Тема: Поділ спільного майна після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
"Чия власність: питання про права на спільне майно після розірвання шлюбних зв'язків" Маю важливе питання, що потребує кваліфікованої юридичної допомоги. Ми з моєю дружиною прожили разом 15 років, але, на жаль, вирішили розірвати наш шлюб. За ці роки ми накопичили значний обсяг спільного майна, включаючи квартиру, автомобіль, меблі та інше. Однак, є ряд складнощів, які виникли під час спроб поділу цього майна. Перш за все, квартира була куплена на ім'я моєї дружини, але я активно долучався до її покупки, вкладаючи значну частину своїх доходів. Автомобіль був придбаний на моє ім'я, але він використовувався нами обома. Також виникає питання про поділ меблів, більшість з яких були придбані за спільні кошти. І що робити з банківськими депозитами, які були відкриті на нас обох? Ще одне питання стосується нашої сумісної бізнес-ідеї, яку ми розробляли протягом останніх кількох років, але яка не була ще повністю реалізована. Чи маю я права на частину прибутку від майбутнього бізнесу, якщо він буде запущений вже після нашого розлучення? Я зіткнувся з великою кількістю питань, які вимагають виваженого та компетентного юридичного підходу. Будь ласка, допоможіть мені зрозуміти всі нюанси цього процесу та визначити, на які частини спільного майна я маю право.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з законодавством України, питання поділу спільного майна подружжя регулюються Сімейним кодексом України (далі - СК України). Відповідно до статті 60 СК України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане або зареєстроване. Це означає, що і квартира, і автомобіль, навіть якщо вони зареєстровані на ім'я одного з подружжя, є спільною власністю, оскільки були придбані під час шлюбу.

Щодо меблів, які були придбані за спільні кошти, вони також вважаються спільною сумісною власністю і підлягають поділу між подружжям в рівних частках, якщо інше не передбачено домовленістю між вами або рішенням суду.

Банківські депозити, відкриті на ім'я обох подружжя, також розглядаються як спільна сумісна власність, і їх поділ має здійснюватися аналогічно до іншого спільного майна.

Щодо бізнес-ідеї, яка ще не була реалізована, ситуація є дещо складнішою. Якщо бізнес-ідея була розроблена під час шлюбу, ви можете претендувати на частку від прибутку, отриманого внаслідок її реалізації, навіть якщо це відбудеться після розірвання шлюбу. Проте, для визначення конкретних прав та обов'язків у цьому питанні варто звернутися до спеціаліста, адже рішення може залежати від обставин, пов'язаних із вкладом кожного з подружжя в розробку цієї ідеї.

Загалом, для вирішення питання поділу майна найкраще укласти добровільну угоду між подружжям про розподіл майна, що може значно спростити процес. Якщо досягти згоди не вдасться, ви маєте право звернутися до суду для вирішення спору про поділ спільного майна на підставі статті 70 СК України.

Рекомендується звернутися до адвоката для отримання детальної консультації та підготовки всіх необхідних документів для суду чи укладення угоди.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы