Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність у разі багатонаціональності

1
17:28, 20.09.2024
Спадкоємність у разі багатонаціональності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя бабуся, громадянка України, нещодавно померла, залишивши мені в спадок будинок у Києві. Проте я є громадянином США та проживаю тут найбільшу частину свого життя. Я також маю громадянство України, але не маю досвіду в українському спадковому праві. Які юридичні кроки мені потрібно зробити, щоб оформити спадщину в Україні? Чи вплине моє американське громадянство на процес оформлення спадщини? Чи треба мені платити податки в обох країнах? Які можливі проблеми я можу зіткнутися через своє подвійне громадянство в процесі оформлення спадщини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:08, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Оформлення спадщини в Україні регулюється Цивільним кодексом України. Основні кроки для оформлення спадщини включають:

1. **Звернення до нотаріуса**: Необхідно звернутися до нотаріуса в Україні, щоб відкрити спадкову справу. Це потрібно зробити протягом шести місяців з моменту смерті бабусі (ст. 1270 Цивільного кодексу України).

2. **Підтвердження права на спадщину**: Вам потрібно буде подати заяву про прийняття спадщини. Для цього необхідно мати документи, що підтверджують ваше право на спадщину (наприклад, заповіт або документи, що підтверджують родинні зв'язки).

3. **Оформлення права власності**: Після закінчення шестимісячного терміну нотаріус видасть свідоцтво про право на спадщину, на підставі якого ви зможете зареєструвати право власності на нерухомість.

Ваше американське громадянство не вплине на процес оформлення спадщини, оскільки ви також є громадянином України. Українське законодавство визнає подвійне громадянство, хоча офіційно його не підтримує. Тому в контексті спадщини ви вважаєтеся громадянином України.

Щодо податків, згідно з Податковим кодексом України, спадкоємці першого ступеня споріднення (внуки, діти, батьки) звільняються від сплати податку на доходи фізичних осіб зі спадщини (п. 174.2.1 ПКУ). Однак варто проконсультуватися з податковими фахівцями в США, щоб з'ясувати, чи виникають у вас зобов'язання у зв'язку з отриманням спадщини за американським законодавством.

Проблеми, з якими ви можете зіткнутися через подвійне громадянство, можуть включати питання, пов'язані з податковими зобов'язаннями або з можливими обмеженнями щодо володіння майном в Україні. Проте, з точки зору українського законодавства, ваша ситуація має відносно просте рішення, якщо ви правильно дотримаєтеся всіх юридичних процедур.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


ошибка банка
00:24, 29.04.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы