Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Проблема з правами на інтелектуальну власність"

1
13:03, 20.09.2024
"Проблема з правами на інтелектуальну власність"
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як автор оригінального винаходу, маю на увазі технологію для виробництва екологічних матеріалів, зіткнувся з досить складною ситуацією, яка вимагає кваліфікованої юридичної допомоги. Мені потрібно визначити та захистити мої права на інтелектуальну власність в Україні. Мій винахід був незаконно використаний великою корпорацією, яка виготовляє будівельні матеріали. Я не мав з ними жодного контракту та не надавав дозволу на використання моєї технології. Вони просто взяли мою концепцію, внесли деякі незначні зміни та присвоїли її собі. Також я знайшов докази того, що вони подали заявку на патентування моєї технології, як свого власного винаходу. Я вже звертався до їх юридичного відділу, але вони відмовилися визнавати мої права на інтелектуальну власність. Які кроки мені слід зробити, щоб визначити та захистити мої права на інтелектуальну власність в Україні, використовуючи всі доступні юридичні механізми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:27, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, що склалась, важливо швидко та ефективно вжити заходів для захисту ваших прав на інтелектуальну власність. Ось декілька кроків, які можна зробити:

1. **Підтвердження авторства:** Перш за все, зберіть всі наявні документи, які підтверджують ваше авторство на винахід. Це можуть бути чернетки, дати створення, електронні листування, які засвідчують процес розробки вашої технології.

2. **Патентування:** Якщо ви ще не подали заявку на патентування свого винаходу, зробіть це якомога швидше. Згідно з Законом України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі", подача заявки на патент є важливим кроком для офіційного визнання ваших прав.

3. **Оскарження патенту:** Якщо корпорація вже подала заявку на патентування вашої технології, ви можете оскаржити цю заявку. Зверніться до Державної служби інтелектуальної власності України з запитом на визнання недійсною їхньої заявки на підставі неправомірного привласнення винаходу.

4. **Юридичний позов:** Розгляньте можливість подання судового позову про порушення ваших прав на інтелектуальну власність. Відповідно до Цивільного кодексу України (ст. 431), автор має право вимагати захисту своїх прав у судовому порядку.

5. **Попередження про порушення:** Надішліть офіційне попередження корпорації про порушення ваших прав, з вимогою припинити використання вашого винаходу та відшкодувати завдані збитки. Це може включати відшкодування матеріальних збитків та компенсацію моральної шкоди.

6. **Консультація з юристом:** Зверніться до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на захисті прав інтелектуальної власності. Він зможе надати детальну консультацію та допомогти з усіма необхідними юридичними процедурами.

Виконання цих кроків допоможе вам захистити свої права та відновити справедливість у ситуації, що склалася.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы