Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Відмова у призначенні соціальної допомоги: що робити?

1
17:24, 25.09.2024
"Відмова у призначенні соціальної допомоги: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація: Я одинокий батько двох дітей, які перебувають на моєму утриманні. Після втрати роботи я звернувся до органів соціального захисту на отримання соціальної допомоги, але мені було відмовлено через невідповідність умовам. Я переконаний, що маю право на цю допомогу, адже самостійно забезпечувати себе та дітей вже не в змозі. Які юридичні кроки можна підприйняти в такій ситуації для захисту своїх прав і отримання соціальної допомоги?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:07, 25.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли вам було відмовлено в отриманні соціальної допомоги, варто розглянути кілька юридичних кроків для захисту ваших прав.

1. **Ознайомлення з причинами відмови**: Перш за все, отримайте письмове обґрунтування відмови в наданні соціальної допомоги. Відповідно до статті 42 Закону України "Про звернення громадян", ви маєте право на отримання мотивованої відповіді з поясненням підстав відмови.

2. **Перевірка відповідності критеріям**: Перевірте, чи відповідають ваші обставини критеріям, які визначені законодавством для отримання соціальної допомоги. Згідно з Законом України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", право на допомогу має сім'я, середньомісячний сукупний дохід якої нижчий від прожиткового мінімуму для сім'ї.

3. **Подання повторного звернення**: Якщо ви вважаєте, що відмова була неправомірною, підготуйте та подайте повторне звернення до органу соціального захисту. Додайте до звернення додаткові документи або пояснення, які можуть підтвердити вашу правову позицію.

4. **Оскарження відмови**: У разі повторної відмови, ви маєте право оскаржити рішення органу соціального захисту. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади.

5. **Звернення до суду**: Якщо адміністративне оскарження не дало результатів, ви можете звернутися до адміністративного суду з позовом про оскарження рішення органу соціального захисту. Слід зібрати всі необхідні докази, які підтверджують ваші обставини та право на отримання допомоги.

6. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до юриста або адвоката, який спеціалізується на соціальному праві, для отримання кваліфікованої допомоги в підготовці документів та веденні справи.

Важливо діяти в межах чинного законодавства та використовувати всі доступні правові механізми для захисту своїх прав та інтересів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы