Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з власністю на землю

1
13:18, 22.09.2024
Проблеми з власністю на землю
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ось моя ситуація. Мій дідусь у свій час купив ділянку землі в селі, де ми живемо зараз. Він залишив цю землю мені у спадок, але проблема в тому, що документи на цю землю були втрачені в результаті пожежі у нашому будинку. Якщо враховувати те, що дідусь купив цю землю ще до незалежності України, і тодішні документи були оформлені відповідно до радянського законодавства, то яким чином я можу відновити свої права на цю землю та оформити всі необхідні документи за сучасним законодавством України? Чи є можливість визнати мене власником цієї землі на підставі свідчень очевидців, які можуть підтвердити, що ця земля належала моєму дідусю і була передана мені у спадок?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:43, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відновлення прав власності на земельну ділянку, документи на яку були втрачені, можливо здійснити через кілька кроків. Оскільки земельна ділянка була придбана ще за радянських часів, необхідно враховувати, що документи на неї могли бути оформлені відповідно до тодішнього законодавства. Для вирішення вашої ситуації слід дотримуватися таких дій.

По-перше, вам слід звернутися до місцевого органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування з запитом про наявність архівних документів, які підтверджують право власності вашого дідуся на земельну ділянку. Відповідно до статті 35 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", органи місцевого самоврядування мають повноваження щодо ведення архівів на території відповідної громади.

По-друге, якщо в архівах не збереглися документи, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права власності на земельну ділянку. У такому випадку, відповідно до статті 392 Цивільного кодексу України, ви маєте право звернутися до суду для захисту свого права власності за відсутності документів.

При розгляді справи в суді ви можете використовувати свідчення очевидців, які підтвердять факт володіння ділянкою вашим дідусем та передачу її у спадок. Суд може прийняти такі свідчення як доказ, якщо вони будуть достовірними і підтвердженими іншими обставинами справи.

По-третє, після отримання рішення суду про визнання права власності, вам слід звернутися до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно для реєстрації права власності відповідно до статті 182 Цивільного кодексу України.

Ці кроки допоможуть вам відновити права на земельну ділянку та оформити всі необхідні документи згідно з чинним законодавством України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы