Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з медичним страхуванням

1
17:03, 25.09.2024
Проблеми з медичним страхуванням
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я звертаюся до Вас з питанням, яке пов'язане з моїм медичним страхуванням. Нещодавно я придбав поліс добровільного медичного страхування в одній з відомих страхових компаній України. Умови договору передбачали відшкодування витрат на лікування в разі настання страхового випадку. Однак, коли я звернувся до страховика з вимогою про відшкодування витрат на лікування, мені відмовили, посилаючись на те, що діагноз, з яким я звернувся, не входить до переліку захворювань, на лікування яких передбачено страхове відшкодування. Проте, я переглянув умови договору і не знайшов там чіткого переліку конкретних захворювань, від лікування яких відшкодовуються витрати. Чи законна діяльність страховика в даному випадку? Які мої подальші кроки? Чи можу я вимагати відшкодування витрат на лікування, якщо перелік захворювань, на лікування яких передбачено страхове відшкодування, не вказаний у договорі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:53, 25.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до статті 979 Цивільного кодексу України, договір страхування є угодою між страхувальником і страховиком, за яким страховик зобов'язується у разі настання страхового випадку виплатити страхове відшкодування страхувальнику або іншій особі, визначеній у договорі. Умови договору страхування мають бути чіткими та зрозумілими, і містити всю необхідну інформацію для страхувальника щодо прав та обов'язків сторін.

Якщо у договорі страхування відсутній чіткий перелік захворювань або випадків, на лікування яких передбачено страхове відшкодування, це може бути підставою для оскарження дій страховика. Згідно зі статтею 18 Закону України "Про страхування", умови та порядок здійснення страхових виплат мають бути визначені у договорі страхування. Відсутність конкретного переліку страхових випадків може свідчити про непрозорість умов договору, що може розглядатися як порушення прав споживача.

Ваша подальша дія може включати наступні кроки:
1. Зверніться до страхової компанії з письмовою заявою, в якій вимагайте роз'яснень щодо підстав для відмови у виплаті страхового відшкодування з посиланням на конкретні положення договору.
2. Якщо відповідь страховика буде незадовільною або він не надасть чітких роз'яснень, ви маєте право звернутися до Національного банку України як органу, що здійснює нагляд за діяльністю страхових компаній, з метою захисту ваших прав як споживача фінансових послуг.
3. Розгляньте можливість звернення до суду для захисту ваших прав. У такому випадку може бути доцільним скористатися послугами адвоката, щоб зібрати необхідні докази та підготувати позовну заяву.

Важливо зазначити, що відповідно до статті 18 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право на отримання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар (послугу), що дає йому можливість свідомого і компетентного вибору. Якщо така інформація не була надана або була надана в неповному обсязі, це може бути підставою для захисту ваших прав у суді.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы