Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема зі спадкоємністю нерухомості

1
00:59, 22.09.2024
Проблема зі спадкоємністю нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, живу в Києві та працюю на посаді програміста. Мій батько, який недавно помер, був громадянином США та проживав у Сан-Франциско, де володів власним будинком. Він залишив тестамент, в якому передав мені власність на цей будинок. Але є кілька проблем, які мене хвилюють. По-перше, він також залишив мені певну суму грошей у своєму американському банку, але я не знаю, як я можу отримати доступ до цих коштів, оскільки я не маю американського громадянства. По-друге, я не знаю, як буде вирішуватися питання з податками на нерухомість і доходи від оренди цього будинку. Які юридичні кроки я маю зробити в Україні та в США, щоб правильно вирішити всі ці питання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:15, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Для вирішення питань, що виникли у зв'язку з отриманням спадщини за кордоном, необхідно врахувати як українське, так і американське законодавство.

По-перше, для отримання доступу до рахунків у банку США, необхідно звернутися до відповідного банку з документами, які підтверджують ваше право на спадщину. Зазвичай це свідоцтво про право на спадщину або інші документи, видані судом США. Варто врахувати, що законодавство США, зокрема положення про іноземні спадкоємців, може вимагати від вас отримання податкового ідентифікаційного номера (ITIN) для здійснення фінансових операцій у США.

По-друге, питання з оподаткуванням нерухомості в США регулюються внутрішнім податковим кодексом США (Internal Revenue Code). Ви повинні будете сплатити податок на нерухомість у США, а також, можливо, податок на доходи від оренди, якщо ви плануєте здавати будинок в оренду. Зверніться до податкового консультанта в США, який допоможе з'ясувати точний розмір податків та строки їх сплати.

В Україні, згідно зі статтею 13 Закону України "Про міжнародне приватне право", спадкоємство майна, що знаходиться за кордоном, регулюється законодавством держави, де це майно знаходиться, тобто в даному випадку - США. Проте, ви зобов'язані задекларувати отриману спадщину в Україні відповідно до Податкового кодексу України.

Щодо оформлення спадщини за кордоном в Україні, вам необхідно звернутися до нотаріуса для реєстрації спадщини та, можливо, підтвердження дійсності іноземних документів в Україні. Це може вимагати апостилізації документів чи їх легалізації.

Рекомендується звернутися до юриста, що спеціалізується на міжнародному праві, для супроводу процесу прийняття спадщини як в Україні, так і в США, щоб уникнути юридичних проблем та забезпечити дотримання всіх правових вимог.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы