Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права матері при розлученні: чи можу я вимагати утримання для дитини?

1
20:17, 27.09.2024
Права матері при розлученні: чи можу я вимагати утримання для дитини?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як мати одного дитини, я перебуваю в процесі розлучення з чоловіком. Я займаюсь вихованням дитини та витрачаю на це значну частину свого часу та фінансових ресурсів. Чи можу я вимагати у суді утримання для дитини від батька після розлучення? Які є мої права та які кроки мені слід підприйняти для захисту інтересів дитини у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:45, 27.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з законодавством України, ви маєте право вимагати аліменти на утримання дитини від її батька після розлучення. Це передбачено Сімейним кодексом України, зокрема статтею 180, яка зобов'язує батьків утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Для захисту інтересів дитини і отримання аліментів, вам слід вжити таких кроків:

1. **Подання заяви до суду**: Вам необхідно подати заяву про стягнення аліментів до суду за місцем вашого проживання або проживання відповідача. У заяві необхідно вказати розмір аліментів, які ви вимагаєте. Розмір аліментів може бути визначений як частина доходу батька, або у твердій грошовій сумі (стаття 183 Сімейного кодексу України).

2. **Збір необхідних документів**: До заяви додайте копії документів, які підтверджують ваші вимоги, такі як свідоцтво про народження дитини, документи про ваші доходи і витрати на дитину, а також інші документи, що можуть підтвердити ваші претензії.

3. **Забезпечення доказів**: Ви можете надати суду докази, що підтверджують необхідність отримання аліментів у зазначеному розмірі, наприклад, чеки на витрати на освіту, медичне обслуговування та інші потреби дитини.

4. **Підготовка до судового розгляду**: Переконайтеся, що ви готові до судового засідання, на якому можуть бути заслухані обидві сторони. Ви можете подати клопотання про залучення свідків або інших доказів.

5. **Виконання рішення суду**: Якщо суд ухвалить рішення на вашу користь, ви отримаєте виконавчий лист, на підставі якого можна буде стягувати аліменти з доходів батька дитини.

Зазначимо, що розмір аліментів визначається з урахуванням стану здоров'я та матеріального становища дитини і платника аліментів (стаття 182 Сімейного кодексу України). У разі зміни обставин, ви маєте право звернутися до суду з заявою про зміну розміру аліментів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы