Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадковий розкол: як врегулювати спір щодо поділу спадщини в Полтаві

1
13:01, 30.09.2024
Спадковий розкол: як врегулювати спір щодо поділу спадщини в Полтаві
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як чоловік із Полтави, потребую юридичну допомогу у вирішенні спору між спадкоємцями щодо поділу спадщини після смерті рідної матері. Один із спадкоємців претендує на більшу частку спадщини, ніж інші, що викликає конфлікт та незгоду серед учасників спадкування. Як врегулювати цей спір та досягти справедливого поділу майна? Я шукаю адвоката (юриста) з Полтави, який має досвід у супроводженні спадкових справ та вирішенні подібних конфліктів.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:14, 30.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виникає спір між спадкоємцями щодо поділу спадщини, важливо спочатку з'ясувати правові підстави для вимог кожного зі спадкоємців. Відповідно до Цивільного кодексу України, зокрема статей 1223-1225, спадкоємці за законом мають право на спадщину в рівних частках, якщо інше не передбачено заповітом або спадковим договором.

Якщо один із спадкоємців претендує на більшу частку, необхідно перевірити наявність заповіту або інших документів, які можуть підтвердити його право на це. У разі відсутності таких документів, звернення до суду для визначення часток у спадщині є можливим варіантом вирішення конфлікту.

Для врегулювання спору, спадкоємцям рекомендується спробувати домовитися про поділ спадщини за взаємною згодою. Це може бути зроблено шляхом складання нотаріально засвідченого договору про поділ спадкового майна, що дозволить уникнути судових витрат і тривалих процесів.

Якщо мирне вирішення неможливе, доцільно звернутися до суду з позовом про встановлення часток у спадщині. Для цього рекомендується залучити досвідченого юриста або адвоката з Полтави, який спеціалізується на спадкових справах. Такий фахівець допоможе зібрати необхідні документи, скласти позовну заяву та представляти ваші інтереси в суді.

Відповідно до статті 1298 Цивільного кодексу України, спадкоємець має право подати позов про поділ спадкового майна протягом строку, визначеного для прийняття спадщини, який становить шість місяців з дня відкриття спадщини. Якщо цей строк пропущено, його можна поновити через суд за наявності поважних причин.

Таким чином, для успішного вирішення спору важливо діяти в рамках чинного законодавства, забезпечивши свої права та інтереси за допомогою кваліфікованої юридичної підтримки.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы