Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Податковий борг: як відстояти свої права?

1
16:53, 20.09.2024
Податковий борг: як відстояти свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Звертаюся до Вас з такою ситуацією: я є власником малого бізнесу, конкретно - кав'ярні в центрі міста. За останній рік через пандемію довелося вкрай скоротити обсяги діяльності, було звільнено більшість працівників, та додатково виникли проблеми з орендою приміщення. В результаті, з'явився податковий борг, якого я не можу сплатити в повному обсязі. Частина боргу була сплачена, але через певний час після перевірки податкової, вони вважають, що я все ще зобов'язаний заплатити значну суму. Я вже вичерпав всі можливі варіанти вирішення цієї проблеми: подавав клопотання про реструктуризацію боргу, намагався надати докази своєї фінансової нестабільності, але всі мої зусилля зайшли марно. Податкова служба не враховує мої аргументи та вимагає негайно сплатити борг. Я вже не знаю, як боротися з цим. Які юридичні кроки мені варто здійснити, щоб захистити свої права та інтереси? Які є законні способи вирішення цього питання? Чи можливо звернутися до суду, і які документи для цього потрібні? Які є можливі наслідки для мого бізнесу, якщо я не зможу вчасно сплатити борг? Чи можливе припинення діяльності моєї кав'ярні через цю ситуацію?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:49, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виникає податковий борг і неможливість його вчасно сплатити, законодавство України передбачає кілька кроків для захисту ваших прав та інтересів.

1. **Аналіз вимог податкової служби**: Перше, що варто зробити, це перевірити обґрунтованість вимог податкової служби. Відповідно до статті 56 Податкового кодексу України, ви маєте право на оскарження рішення податкової служби в адміністративному або судовому порядку.

2. **Адміністративне оскарження**: Ви можете подати скаргу на рішення податкової служби до вищого органу протягом 10 днів з моменту отримання рішення. Це передбачено статтею 56 Податкового кодексу України. Під час розгляду скарги виконання рішення, як правило, призупиняється.

3. **Судовий захист**: Якщо адміністративне оскарження не дало результату, ви маєте право звернутися до суду з адміністративним позовом. Відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України, ви можете оскаржити рішення податкової служби у суді. Для подання позову вам знадобиться:
- Копія рішення податкової служби.
- Документи, що підтверджують вашу фінансову нестабільність.
- Копії всіх поданих заяв та відповідей, отриманих від податкової служби.

4. **Реструктуризація боргу**: Попри те, що ваші попередні запити про реструктуризацію були відхилені, варто ще раз звернутися з детально обґрунтованим запитом. Згідно з статтею 100 Податкового кодексу України, реструктуризація можлива у випадку, якщо платник податків не може виконати свої податкові зобов'язання.

5. **Можливі наслідки**: У разі несплати податкового боргу податкова служба може ініціювати арешт активів вашого бізнесу згідно зі статтею 94 Податкового кодексу України, а також розпочати процедуру банкрутства. Водночас, припинення діяльності кав'ярні можливе лише за рішенням суду.

6. **Консультація з юристом**: Рекомендується звернутися до юриста або адвоката, який спеціалізується на податковому праві. Професійна допомога може суттєво підвищити шанси на успішне вирішення проблеми.

Дотримання цих кроків допоможе максимально захистити ваші права та інтереси в даній ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы