Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поділ майна після розлучення в Хусті: що робити?

1
21:04, 27.09.2024
Поділ майна після розлучення в Хусті: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як чоловік, став учасником розлучення та потребую консультації юриста з Хуста щодо поділу спільного майна. Які мої права та обов'язки у цій ситуації? Як захистити свої інтереси та отримати справедливу частку майна після розлучення? Які кроки потрібно підтримати для вирішення цієї проблеми відповідно до законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:38, 27.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Під час розлучення питання поділу спільного майна регулюються Сімейним кодексом України та Цивільним кодексом України. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, і кожен з подружжя має право на рівну частку цього майна, якщо інше не передбачено шлюбним договором.

Права та обов’язки під час поділу майна:

1. **Право на рівну частку**: За статтею 70 Сімейного кодексу, спільне майно ділиться порівну між подружжям, якщо інше не передбачено договором або законом.

2. **Винятки з рівності часток**: Частки можуть бути нерівними, якщо один із подружжя робив вкладення в спільне майно за рахунок особистих коштів (стаття 62 СК України).

3. **Обов’язок розкрити інформацію**: Ви зобов’язані надати повну інформацію щодо наявності спільного майна та його вартості.

Для захисту своїх інтересів та отримання справедливої частки майна, рекомендується:

- **Консультація з юристом**: Зверніться до кваліфікованого юриста, який допоможе оцінити ваше майно і права. Це допоможе скласти чіткий план дій та оцінити можливі варіанти розвитку подій.

- **Перевірка документів**: Зберіть всі документи, що підтверджують право власності на майно, яке підлягає поділу.

- **Медіація або переговори**: Спробуйте досягти згоди з іншою стороною щодо поділу майна за допомогою медіації.

- **Судовий позов**: Якщо домовленості не досягнуто, подайте позов до суду. Суд розгляне ваші аргументи та прийме рішення про поділ майна згідно з законом.

Кроки для вирішення проблеми:

1. **Зібрати необхідні документи**: Підготуйте всі документи, що підтверджують наявність та вартість спільного майна.

2. **Консультація з юристом**: Отримайте професійну юридичну консультацію для оцінки можливостей та складання стратегії захисту.

3. **Домовленість або позов**: Спробуйте досягти мирного врегулювання або, за необхідності, подайте позов до суду.

4. **Судовий процес**: У разі судового розгляду, забезпечте наявність всіх доказів та аргументів.

Дотримання цих кроків та консультація з юристом допоможуть вам захистити свої права та інтереси під час поділу спільного майна після розлучення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы