Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наявність маєткового сертифіката при купівлі-продажу нерухомості

1
22:14, 24.09.2024
Наявність маєткового сертифіката при купівлі-продажу нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, планую придбати квартиру у новобудові від забудовника, який пропонує мені, на додаток до угоди купівлі-продажу, оформити маєтковий сертифікат. Однак, мені не зовсім зрозуміло, яка юридична суть такого сертифіката, які він дає мені права та обов'язки, які ризики я можу понести, чи дійсно він є обов'язковим при купівлі-продажу нерухомості. Також хочу зрозуміти, чи є маєтковий сертифікат документом, який підтверджує моє право власності на квартиру, чи є він єдиним таким документом, або є ще інші, що визнаються законодавством України. І в кінці кінців, якщо такий сертифікат все ж таки потрібен, хотілося б знати процедуру його оформлення, терміни видачі та які документи потрібні для цього. Хотілося б мати максимально вичерпну інформацію про це питання, щоб уникнути можливих юридичних проблем у майбутньому.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:33, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У контексті придбання нерухомості в новобудові, важливо розуміти, що маєтковий сертифікат сам по собі не є обов'язковим документом для підтвердження права власності на квартиру. Основним документом, що підтверджує право власності на нерухоме майно в Україні, є свідоцтво про право власності, яке видається на підставі державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Цей процес регулюється Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" № 1952-IV від 1 липня 2004 року.

Маєтковий сертифікат може бути використаний як підтвердження участі в фінансуванні будівництва або як документ, що засвідчує право на отримання конкретної квартири в майбутньому. Однак, такий сертифікат не є документом, що підтверджує право власності на нерухомість, тому після завершення будівництва та введення будинку в експлуатацію, вам необхідно буде оформити право власності відповідно до встановленої процедури.

Ризики, пов'язані з використанням маєткового сертифіката, можуть включати затримки в будівництві, зміни умов договору або навіть банкрутство забудовника. Тому важливо ретельно вивчати умови договору та перевіряти репутацію забудовника.

Процедура оформлення права власності передбачає подання заяви про державну реєстрацію прав до відповідного органу, супроводжувану документами, що підтверджують придбання нерухомості, зокрема договором купівлі-продажу, актом приймання-передачі, технічним паспортом на квартиру. Терміни реєстрації, як правило, не перевищують 5 робочих днів з моменту подання заяви, відповідно до статті 19 згаданого закону.

Отже, маєтковий сертифікат не є обов’язковим при купівлі-продажу нерухомості, проте в деяких випадках може бути частиною інвестиційної угоди. Рекомендується проконсультуватися з юристом, щоб уникнути можливих ризиків та забезпечити захист своїх прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы