Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Повернення квартири після розлучення.

1
18:34, 20.09.2024
Повернення квартири після розлучення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я вийшла заміж у 2000 році, але в 2010 році ми з чоловіком розлучилися. Під час шлюбу ми купили квартиру, яка була оформлена на мене. Після розлучення, коли я перебувала в тяжкому емоційному стані, я підписала документи на передачу прав власності на квартиру на бувшого чоловіка. Однак, він обіцяв мені, що віддасть квартиру назад, як тільки я поправлюся. До 2015 року я жила за його рахунок, але потім він відмовився мене утримувати. Зараз він знову одружений і живе в цій квартирі з новою дружиною. Чи можу я повернути свою квартиру, враховуючи те, що я була в емоційному шоці, коли підписувала документи на передачу прав власності?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:31, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У Вашій ситуації є кілька аспектів, які можуть бути підставою для оскарження передачі прав власності на квартиру. Відповідно до статті 203 Цивільного кодексу України (ЦКУ), правочин (договір) є недійсним, якщо він укладений без волевиявлення, тобто під впливом помилки, обману, насильства або за наявності інших обставин, що позбавляють здатності розуміти значення своїх дій та керувати ними.

У Вашому випадку, якщо Ви підписали документи під впливом тяжкого емоційного стану, це може бути підставою для визнання договору недійсним. Згідно зі статтею 229 ЦКУ, правочин може бути визнаний недійсним, якщо одна зі сторін була введена в оману щодо істотних умов правочину. Крім того, стаття 233 ЦКУ передбачає можливість визнання правочину недійсним, якщо він вчинений під впливом тяжкої обставини.

Для повернення квартири Вам необхідно звернутися до суду з позовом про визнання договору недійсним. Суд розгляне обставини, за яких було укладено договір, і, якщо визнає, що Ви дійсно підписали документи під впливом емоційного стану, може прийняти рішення на Вашу користь.

Важливо зібрати докази, які підтверджують Ваш емоційний стан на момент підписання документів. Це можуть бути свідчення лікарів, друзів, родичів або інших осіб, які можуть підтвердити Ваш стан.

Також слід звернути увагу на терміни позовної давності. За загальним правилом, відповідно до статті 257 ЦКУ, термін позовної давності становить три роки, але в певних випадках цей термін може бути поновлено, якщо Ви доведете, що не могли звернутися до суду з об’єктивних причин.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для аналізу Вашої ситуації та підготовки відповідного позову до суду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы