Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На які права я можу поскаржитися з приводу відмови у прийнятті на роботу через вік?

1
23:08, 28.09.2024
На які права я можу поскаржитися з приводу відмови у прийнятті на роботу через вік?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, чоловік 45 років, з Луцька, подав заяву на вакансію в одну з місцевих компаній, але отримав відмову з посиланням на вік та досвід. Які правові кроки я можу підняти у такій ситуації? Чи можу я подати скаргу через дискримінацію за віком? Які є мої права в цій ситуації та як краще захистити їх у суді? Потрібен адвокат з Луцька для консультації та надання правової допомоги.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:02, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні дискримінація за віком заборонена згідно з Законом України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні". Стаття 1 цього закону визначає дискримінацію як рішення або дії, що мають на меті або призводять до обмеження чи привілеїв за ознаками віку, серед інших.

Також, відповідно до статті 24 Конституції України, громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Ваша ситуація може підпадати під дискримінацію за віком, якщо відмова в працевлаштуванні була обґрунтована виключно вашим віком, а не об'єктивними факторами, що стосуються кваліфікації чи професійних навичок.

Для захисту своїх прав можна вжити наступні кроки:

1. Звернення до роботодавця: Ви можете подати письмову заяву до компанії, вимагаючи пояснення причин відмови. Якщо ви отримали офіційне підтвердження дискримінації за віком, це може стати доказом у подальшому розгляді.

2. Скарга до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: Ви маєте право звернутися до омбудсмена з заявою про порушення ваших прав. Уповноважений може провести перевірку та дати рекомендації роботодавцю.

3. Судове оскарження: Ви можете подати позов до суду про захист своїх прав. У позові варто вказати на наявність дискримінаційних дій з боку роботодавця. Суд може зобов’язати роботодавця усунути порушення та компенсувати моральну шкоду.

Щодо юридичної допомоги, рекомендується знайти адвоката, який спеціалізується на трудовому праві та праві протидії дискримінації. Адвокат зможе допомогти з підготовкою документів, збором доказів та представленням ваших інтересів у суді.

Вам також слід звернути увагу на строки давності для подання позову про захист трудових прав, які встановлені Кодексом законів про працю України. Позовна давність у таких справах може становити три місяці з дня, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення свого права.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы