Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи дійсний кредитний договір?

1
10:42, 09.01.2018
Чи дійсний кредитний договір?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. ситуація наступна : два місяці назад здійснив нерозумне рішення взявши кредит онлайн на 3000 гривні на 30 днів, виплату не здійснив, почалися дзвінки та смс з погрозами і тд. з 3000грн виросла пеня (і росте далі) уже в Розмірі 30000грн. Як це зупинити і чи можливо їм просто відати тіло кредити і все. По суті я ж нічого не підписував, електроного цифрового підпису немає. Що робити, буду вдячний за консультацію. Дякую

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
11:18, 09.01.2018
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо діяти відповідно до законодавства України для захисту ваших прав. Ось декілька кроків, які варто розглянути:

1. **Перевірте умови договору**: Навіть якщо ви не підписували фізичний документ, укладення онлайн-кредиту є правомірним за умовами, які ви могли акцептувати через електронну згоду. Згідно з Законом України "Про електронну комерцію", електронні угоди мають таку ж юридичну силу, як і паперові документи (ст. 11).

2. **Оцініть законність нарахування пені**: Згідно з Цивільним кодексом України (ст. 549), кредитор має право на нарахування пені за несвоєчасне виконання зобов'язань, але вона повинна бути обґрунтованою та не перевищувати встановлених законом меж. Зверніться до кредитного договору, щоб зрозуміти, на яких умовах нараховується пеня.

3. **Почніть комунікацію з кредитором**: Зв'яжіться з кредитором і спробуйте домовитися про реструктуризацію боргу або про сплату лише основної суми кредиту без нарахованої пені. Це може бути досягнуто через переговори або письмові звернення.

4. **Оскарження у суді**: Якщо кредитор відмовляється йти на поступки або якщо нарахування пені є явно несправедливим, ви маєте право звернутися до суду. Суд може визнати нараховану пеню надмірною та зменшити її розмір відповідно до ст. 551 Цивільного кодексу України.

5. **Звернення до регуляторів**: Якщо ви вважаєте, що кредитор діє незаконно, можна подати скаргу до Національного банку України, який здійснює нагляд за фінансовими установами, або до Держпродспоживслужби.

6. **Захист від колекторів**: Закон України "Про захист прав споживачів" забороняє погрози та шантаж з боку колекторів. Якщо такі дії мають місце, це є підставою для звернення до правоохоронних органів.

Важливо також зберегти всі докази комунікації з кредитором та колекторами, включаючи смс та записані телефонні розмови, які можуть бути використані у разі судового розгляду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы