Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Проблеми з земельною ділянкою

1
21:59, 23.09.2024
Проблеми з земельною ділянкою
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Звертаюся до вас з питанням, що торкається правових аспектів земельних відносин. Моя сім'я володіє земельною ділянкою в сільській місцевості, яка була отримана в нашу власність ще в радянські часи. Останнім часом, у зв'язку з плануванням будівництва на сусідніх ділянках, виникли питання щодо коректності встановлення меж ділянки, а також щодо її правильного використання. Зокрема, є сумніви щодо того, чи відповідає використання ділянки її цільовому призначенню, вказаному в державному акті на право власності на землю. Також є розбіжності між фактичними межами ділянки та тими, що зазначені в межовому плані, що, як мені здається, може створити проблеми при будівництві. Які юридичні дії я повинен здійснити для вирішення цих питань? Які документи потрібні для зміни цільового призначення земельної ділянки і який порядок їх отримання та реєстрації? Чи можливе вирішення питання щодо розбіжностей у межах ділянки без судового процесу, і як це вплине на права та інтереси інших суб'єктів земельних відносин?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:50, 23.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації необхідно вирішити кілька важливих аспектів, пов'язаних із земельними відносинами, зокрема уточнення меж земельної ділянки та перевірка відповідності її цільового призначення.

1. **Уточнення меж земельної ділянки**. Для вирішення питання розбіжностей у межах земельної ділянки доцільно звернутися до землевпорядної організації, яка має відповідну ліцензію. Вони зможуть провести геодезичні роботи та підготувати актуалізований межовий план. Згідно із Законом України "Про землеустрій", стаття 26, такі роботи повинні виконуватися сертифікованими спеціалістами.

2. **Цільове призначення земельної ділянки**. Зміна цільового призначення земельної ділянки регулюється Земельним кодексом України, зокрема статтею 20. Для цього вам необхідно подати заяву до місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування (залежно від місця розташування ділянки) про зміну цільового призначення. До заяви додаються документи, що підтверджують право власності на ділянку, та розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. **Реєстрація змін**. Після отримання рішення про зміну цільового призначення потрібно звернутися до державного реєстратора для внесення відповідних змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Процедура реєстрації визначена Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. **Вирішення спорів щодо меж без суду**. Щодо можливості вирішення питання меж без судового процесу, це можливо шляхом досягнення згоди з сусідами. Для цього може бути укладено відповідну угоду про встановлення меж. Також можна звернутися до органу місцевого самоврядування для медіації. Згідно із Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", органи місцевого самоврядування можуть сприяти вирішенню земельних спорів.

Всі дії, пов’язані зі зміною меж та цільового призначення ділянки, можуть вплинути на права інших суб'єктів земельних відносин. Тому важливо забезпечити відкритий діалог з сусідами та іншими зацікавленими сторонами, щоб уникнути потенційних конфліктів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы