Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна власника бізнесу

1
16:29, 21.09.2024
Зміна власника бізнесу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є засновником та власником компанії, що займається продажем електроніки в Україні. Згідно з останніми змінами в законодавстві, я змушений змінити статус юридичної особи моєї компанії з ТОВ на ПАТ. Моїм колегам-бізнесменам радять змінити власника на юридичну особу, що зареєстрована в Європейському Союзі, для оптимізації податків. Але у мене виникло декілька питань: Чи можу я залишитись директором компанії після зміни власника? Чи буде це вважатись офшоризацією, і які можуть бути наслідки? Чи можу я використовувати прибуток компанії, що є власністю юридичної особи з ЄС, для інвестицій в інші проекти в Україні? Чи будуть європейські банки вимагати від мене додаткової інформації про джерело коштів? Яким чином я можу забезпечити, щоб моя компанія продовжувала діяти в рамках українського законодавства, а якщо це не можливо, то які є альтернативи?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:25, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У разі зміни статусу вашої компанії з ТОВ на ПАТ, ви можете залишитися директором компанії, якщо це передбачено статутом і рішенням загальних зборів акціонерів. Закон України "Про акціонерні товариства" не забороняє залишатися директором після зміни власника, якщо це узгоджено всіма сторонами.

Щодо зміни власника на юридичну особу, зареєстровану в Європейському Союзі, це не обов'язково буде вважатися офшоризацією, але може бути розглянуто як така, якщо основною метою є уникнення оподаткування. Відповідно до Податкового кодексу України, контрольовані іноземні компанії (КІК) підлягають декларуванню та оподаткуванню в Україні, що може мати наслідки для податкової звітності.

Використання прибутку компанії для інвестицій в інші проекти в Україні можливе за умови дотримання норм валютного та податкового законодавства України. Зокрема, варто врахувати положення Валютного кодексу України щодо репатріації прибутків та інвестицій.

Європейські банки можуть вимагати додаткову інформацію про джерело коштів відповідно до директив ЄС про боротьбу з відмиванням грошей (AML) та фінансуванням тероризму. Це може включати підтвердження легітимності походження коштів та відповідність операцій законодавству ЄС.

Для забезпечення відповідності діяльності компанії українському законодавству, слід консультуватися з юристами та податковими консультантами. Вони можуть допомогти розробити стратегію, яка враховує всі ризики та вимоги, включаючи можливі альтернативи, такі як реорганізація бізнесу або вибір іншої форми власності, яка може бути більш оптимальною в вашій ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы