Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на земляні роботи: які юридичні нюанси?

1
16:22, 25.09.2024
Заборона на земляні роботи: які юридичні нюанси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи на власність приватний земельний ділянку, я планував провести земляні роботи для побудови невеликої господарської споруди. Але, виявляється, цей процес супроводжується чималою кількістю юридичних нюансів. Отже, на моєму ділянку знаходиться невеликий природний водоймище, яке, як я з'ясував, є об'єктом водного фонду України. Водночас, відповідно до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", зазначене водоймище відноситься до зони санітарної охорони водних об'єктів, що може вимагати додаткового дозволу на проведення земляних робіт. На виїзді представника державної екологічної інспекції, я був інформований про заборону будь-яких земляних робіт на моєму ділянку без отримання дозволу. Які юридичні кроки маю зробити для отримання дозволу на проведення земляних робіт, які документи потрібно надати та до яких державних органів звернутися? Чи є можливість обходу цієї заборони в рамках законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:45, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з законодавством України, проведення земляних робіт на земельній ділянці, де розташовані об'єкти водного фонду, дійсно вимагає дотримання певних процедур та отримання відповідних дозволів. Відповідно до статті 86 Водного кодексу України, природні водойми, що є об'єктами водного фонду, підлягають особливому режиму охорони, і земляні роботи в таких зонах можуть проводитися лише за наявності дозволу.

Першим кроком для отримання дозволу є подання запиту до місцевого органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який відповідає за управління водними ресурсами. Це можуть бути органи Державного агентства водних ресурсів України або місцеві управління екології та природних ресурсів.

До переліку документів, які можуть бути необхідними для отримання дозволу, входять:
1. Заява про надання дозволу на проведення земляних робіт.
2. Проект землеустрою, що передбачає проведення земляних робіт, узгоджений з відповідними органами.
3. Документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку.
4. Екологічна оцінка впливу запланованих робіт на навколишнє середовище (у разі необхідності).
5. Висновок державної екологічної експертизи (за потреби).

Згідно із Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища", будь-які роботи, що можуть мати вплив на екосистеми, повинні бути узгоджені з державними органами екологічного контролю. Зважаючи на це, необхідно звернутися до Державної екологічної інспекції, щоб отримати консультацію щодо необхідності проведення екологічної оцінки.

Що стосується можливості обходу цієї заборони, законодавство України не передбачає можливості законного обходу вимог щодо охорони об'єктів водного фонду. Недотримання встановлених процедур може призвести до юридичної відповідальності, включаючи штрафи або зобов'язання відновити пошкоджене природне середовище.

Таким чином, рекомендовано дотримуватися всіх вимог законодавства та отримати необхідні дозволи, щоб уникнути проблем з законом та забезпечити збереження природних ресурсів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы