Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на будівництво в зоні Чорнобиля

1
13:18, 20.09.2024
Заборона на будівництво в зоні Чорнобиля
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація наступна: я є власником земельної ділянки в межах 30-кілометрової зони відчуження Чорнобильської АЕС, яку успадкував від батьків. Згідно з документами, ця земля є приватною власністю. Останнім часом багато чув про плани уряду змінити статус зони Чорнобиля і відкрити її для освоєння. Я хотів би побудувати там будинок для власного проживання. Проте, знаю, що є ряд обмежень щодо будівництва в цій зоні. Які юридичні кроки мені потрібно зробити, щоб отримати дозвіл на будівництво? Чи можливо це взагалі зробити, враховуючи поточне законодавство? Які можуть бути юридичні наслідки, якщо я порушу ці обмеження? Чи можуть мені допомогти в цьому питанні адвокати, що спеціалізуються на земельних питаннях і які документи мені потрібно зібрати для цього?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:57, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з законодавством України, 30-кілометрова зона відчуження навколо Чорнобильської АЕС має спеціальний статус, який регулюється Законом України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи". В цій зоні діють особливі правила щодо використання земельних ділянок, і будівництво житлових об'єктів заборонено.

Будь-яка діяльність у зоні відчуження регулюється також Законом України "Про правовий режим надзвичайного стану", який передбачає обмеження на використання земель та здійснення будівельних робіт. Відповідно до статті 3 цього закону, на території зони відчуження забороняється постійне проживання населення, а також будівництво нових житлових приміщень.

Для розгляду можливості будівництва, в першу чергу, необхідно звернутися до Державного агентства України з управління зоною відчуження, яке регулює всі питання, пов'язані з діяльністю у цій зоні. Вони можуть надати детальну інформацію щодо чинних обмежень та потенційних змін у законодавстві.

Юридичні наслідки за порушення обмежень можуть включати накладення штрафів, примусовий демонтаж незаконно зведених споруд і навіть кримінальну відповідальність згідно зі статтею 197-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання за самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво.

Адвокати, що спеціалізуються на земельних питаннях, можуть надати консультацію щодо законності ваших дій, допомогти з підготовкою необхідних документів та представництвом у державних органах. Вам знадобляться наступні документи: правовстановлюючі документи на земельну ділянку, кадастровий план, довідки про радіаційний стан території та інші документи, які можуть вимагатися в конкретному випадку.

Рекомендується уважно стежити за змінами в законодавстві та, за необхідності, звернутись за правовою допомогою для уникнення можливих юридичних наслідків.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы