Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Юридична консультація стосовно оренди нерухомості

1
19:32, 22.09.2024
Юридична консультація стосовно оренди нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене турбує важливе і складне питання щодо оренди нерухомості в Україні. Я є орендарем приміщення, де розміщено мій бізнес. Однак, нещодавно дізнався, що власник нерухомості має намір продати це приміщення. Якщо він це зробить, чи збережуться мої права на оренду після продажу? Чи може новий власник вимагати від мене виселення? Які юридичні кроки я маю зробити, щоб захистити своє право на оренду? Мене цікавить, як законодавство України регулює це питання. Чи існують в Україні закони, що захищають права орендарів при продажу нерухомості? Чи може власник нерухомості припинити договір оренди без моєї згоди? Чи є якісь спеціальні умови, які повинні бути включені в договір оренди, щоб захистити мої права в такій ситуації? Мені потрібна детальна консультація юриста з цього питання. Я хочу знати всі можливі ризики і варіанти дій в цій ситуації. Буду вдячний за розгорнуту відповідь та професійні поради.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:46, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли власник нерухомості вирішує продати приміщення, яке ви орендуєте, важливо знати, що ваші права як орендаря регулюються Цивільним кодексом України. Згідно зі статтею 770 Цивільного кодексу України, перехід права власності на орендоване майно до іншої особи не є підставою для зміни або припинення договору оренди. Це означає, що ваші права на оренду зберігаються після продажу нерухомості, і новий власник стає новою стороною в договорі оренди замість попереднього.

Однак, щоб уникнути можливих проблем, важливо звернути увагу на декілька аспектів:

1. **Перевірте договір оренди**: Переконайтеся, що ваш договір оренди містить всі необхідні умови, які захищають ваші права. Зокрема, він має містити чіткий термін оренди, умови дострокового розірвання договору, а також положення про повідомлення в разі продажу нерухомості.

2. **Зареєструйте договір оренди**: Згідно зі статтею 794 Цивільного кодексу України, договір оренди нерухомості на строк більше трьох років підлягає державній реєстрації. Реєстрація договору надає йому публічності і забезпечує додатковий захист ваших прав як орендаря.

3. **Зверніться до нотаріуса або юриста**: Якщо ваш договір оренди складений належним чином, ви можете звернутися до нотаріуса або юриста для консультації щодо можливих юридичних кроків у разі порушення ваших прав новим власником приміщення.

4. **Переговори з новим власником**: У разі переходу права власності, ви можете домовитися з новим власником про продовження оренди на тих самих умовах або перегляд умов договору, якщо це буде необхідно.

Щодо можливості розірвання договору оренди без вашої згоди, важливо зазначити, що одностороннє розірвання договору оренди можливе лише у випадках, передбачених законодавством або самим договором (стаття 783 Цивільного кодексу України). Тому, якщо договір не містить положень, які дозволяють орендодавцю розірвати його в односторонньому порядку без вашої згоди, це буде порушенням ваших прав.

Враховуючи всі вищезазначені аспекти, рекомендується проконсультуватися з кваліфікованим юристом для отримання більш детальної інформації та розробки стратегії захисту ваших прав у конкретній ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы