Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна власника земельної ділянки

1
02:48, 21.09.2024
Зміна власника земельної ділянки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, недавно успадкував земельну ділянку від своєї бабусі, яка проживала і померла на території Російської Федерації. Згідно з російським законодавством, я став законним власником цієї землі. Проте на момент смерті бабусі, ця земельна ділянка була в оренді у місцевого фермера на термін 49 років. Як новий власник, я хочу розірвати цей договір оренди, але фермер відмовляється і вимагає від мене виконання умов договору до кінця його терміну. Чи можу я як новий власник діяти відповідно до українського законодавства і розірвати договір оренди, якщо земельна ділянка розташована в Росії? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб вирішити цю проблему? І чи можуть бути для мене якісь наслідки в Україні, якщо я розірву цей договір оренди в Росії?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:30, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ситуація, що виникла, регулюється законодавством країни, на території якої знаходиться об'єкт нерухомості, тобто в даному випадку - законодавством Російської Федерації. Відповідно до статті 30 Закону України "Про міжнародне приватне право", права та обов'язки власника нерухомого майна визначаються законодавством держави, де це майно знаходиться.

Щодо можливості розірвання договору оренди, слід звернути увагу на положення російського законодавства, зокрема на Цивільний кодекс Російської Федерації, який регулює питання оренди. Відповідно до статті 619 Цивільного кодексу РФ, дострокове розірвання договору оренди можливе за рішенням суду за наявності підстав, передбачених договором або законом. Зазвичай це можуть бути суттєві порушення умов договору з боку орендаря.

Як новий власник, ви не можете односторонньо розірвати договір без підстав, передбачених договором або законом. Вам потрібно звернутися до юриста, який спеціалізується на російському законодавстві, для оцінки можливості розірвання договору на підставі фактичних обставин справи.

Щодо можливих наслідків в Україні, слід зазначити, що дії, які ви вчиняєте за межами України відповідно до законодавства іншої держави, не повинні мати прямих правових наслідків в Україні, якщо ваші дії не суперечать українському законодавству та міжнародним зобов'язанням України. Однак, завжди бажано консультуватися з юристом для впевненості у відсутності потенційних ризиків.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы