Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата роботи через незаконне звільнення: що робити?

1
18:36, 04.10.2024
Втрата роботи через незаконне звільнення: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як житель міста Киверцы, знайшовся в ситуації, коли мене звільнили з роботи без підстав та без відповідного повідомлення. Я впевнений, що моє звільнення було незаконним. Я хотів би знати, які юридичні кроки я можу підприйняти для захисту своїх прав у цій ситуації. Чи потрібно мені звертатися до адвоката і які докази мені потрібно зібрати для успішного розгляду цього питання в суді? Чи існують які-небудь специфічні законодавчі норми, які захищають права працівників у подібних ситуаціях? Чи можливо відновити своє працевлаштування або отримати компенсацію за шкоду, завдану незаконним звільненням?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:36, 04.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У разі незаконного звільнення з роботи в Україні, ви маєте право на захист своїх трудових прав згідно з чинним законодавством. Перш за все, варто звернути увагу на норми Кодексу законів про працю України (КЗпП), які регулюють питання звільнення та захисту прав працівників.

Для оскарження незаконного звільнення варто здійснити такі кроки:

1. **Ознайомлення з підставами звільнення**: Перевірте, чи були дотримані всі формальності при звільненні, такі як письмове повідомлення про звільнення та обґрунтованість підстав, зазначених у статтях 40 та 41 КЗпП.

2. **Збір доказів**: Зберіть усі документи, пов’язані з вашим працевлаштуванням, включаючи трудовий договір, накази про прийняття та звільнення, листування з роботодавцем, свідчення колег. Важливо мати докази, які підтверджують, що звільнення було безпідставним або з порушенням процедури.

3. **Звернення до органу з розгляду трудових спорів**: Ви можете звернутися до комісії з трудових спорів на підприємстві (якщо така існує) або безпосередньо до суду. Згідно з статтею 233 КЗпП, ви маєте право подати позов до суду протягом одного місяця з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня, коли ви дізналися чи могли дізнатися про порушення своїх прав.

4. **Юридична допомога**: Хоча звернення до адвоката не є обов’язковим, це може значно підвищити шанси на успіх. Адвокат допоможе підготувати позовну заяву, зібрати необхідні докази та представляти ваші інтереси в суді.

5. **Вимоги в суді**: Ви можете вимагати відновлення на роботі та компенсацію за час вимушеного прогулу відповідно до статті 235 КЗпП. Суд може також зобов’язати роботодавця відшкодувати моральну шкоду, якщо її було доведено.

Важливо діяти оперативно та зібрати якомога більше доказів, щоб забезпечити ефективний захист ваших прав. Звернення до кваліфікованого юриста може допомогти вам краще зрозуміти ваші права та можливості в цій ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


МФО иск в суд
13:45, 14.01.2020

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы