Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата права власності на земельну ділянку

1
01:57, 21.09.2024
Втрата права власності на земельну ділянку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, що проживає у селі, що знаходиться в зоні дії впливу Київського регіону, стикнулася з непередбачуваною ситуацією, коли внаслідок реформи земельних відносин, започаткованої урядом, моя земельна ділянка, що була у моєму володінні під приватну малодіяльну сільськогосподарську діяльність, втратила свій статус і була передана в оренду аграрному холдингу без мого відома та згоди. Я хочу знати, чи є це законним, і які є можливості відновити моє право власності на цю землю, враховуючи всі нюанси земельного законодавства, останніх змін у ньому, а також моїх конституційних прав, як громадянки України. Також хотіла б зрозуміти, які юридичні кроки я маю здійснити для цього, і чи можу я розраховувати на державну підтримку в цьому питанні.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:52, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з Конституцією України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю (стаття 41). Земельний кодекс України визначає, що право власності на землю виникає на підставі цивільно-правових угод, спадщини, приватизації земельних ділянок і в інших випадках, передбачених законом (стаття 78).

Відповідно до статті 93 Земельного кодексу України, земля може бути передана в оренду лише за згодою власника, що означає, що передача вашої земельної ділянки в оренду аграрному холдингу без вашого відома та згоди суперечить законодавству.

Варто звернути увагу на Закон України "Про оренду землі", який регулює відносини щодо оренди земельних ділянок. Згідно з цим законом, договір оренди землі повинен бути укладений у письмовій формі та підлягає державній реєстрації (стаття 14). Якщо ви не підписували такий договір, то дії щодо передачі вашої земельної ділянки в оренду можуть бути визнані недійсними.

Щоб відновити свої права, рекомендується здійснити такі кроки:

1. Звернутися з письмовою заявою до органів місцевого самоврядування з вимогою надати інформацію про підстави передачі вашої земельної ділянки в оренду.

2. Подати заяву до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з проханням надати інформацію про реєстрацію договору оренди вашої земельної ділянки.

3. Якщо ви виявите порушення, зверніться до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди та відновлення ваших прав на земельну ділянку.

4. Звернутися за безкоштовною правовою допомогою до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, якщо ви маєте на це право згідно з Законом України "Про безоплатну правову допомогу".

Варто зазначити, що держава може надавати підтримку та захист ваших прав через судові та інші інституції. Звернення до адвоката або юриста, який спеціалізується на земельному праві, може допомогти в ефективному вирішенні вашої ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы