Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Незаконні дії при оформленні спадщини.

1
12:12, 21.09.2024
Незаконні дії при оформленні спадщини.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, із стабільним доходом та без судимостей, стикнувся з проблемою, що виникла після смерті мого батька. Він був власником квартири, яка за законодавством України має перейти до мене як до його єдиного сина. Однак, виявилось, що він написав заповіт на користь третьої особи, яка виїхала за кордон та не має ніякого відношення до нашої родини. В процесі вивчення цієї ситуації я з'ясував, що заповіт був складений без його присутності та підпису, а також без засвідчення нотаріуса. Я підозрюю, що це було зроблено з метою незаконного привласнення майна. Враховуючи ці обставини, я хотів би звернутися до юриста з наступним питанням: які юридичні кроки я можу зробити для визнання заповіту недійсним та встановлення мого права на спадкування? Який порядок дій повинен бути в такому випадку та чи можливо відстояти свої права в суді, враховуючи що заповіт був складений з порушенням встановлених законодавством вимог?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:03, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, для визнання заповіту недійсним існують певні підстави та процедури, які можуть бути застосовані в судовому порядку. Ваша ситуація, коли заповіт був складений без присутності спадкодавця та без його підпису, а також не засвідчений нотаріусом, може свідчити про істотні порушення вимог до оформлення заповіту, що передбачені Цивільним кодексом України (ЦКУ).

Згідно з частиною 1 статті 1247 ЦКУ, заповіт повинен бути складений особисто заповідачем у письмовій формі і підписаний ним. Частина 2 статті 1248 ЦКУ вимагає, щоб заповіт був нотаріально посвідчений, за винятком випадків, передбачених законом, коли нотаріальне посвідчення не є обов’язковим.

Ваша підозра щодо фальсифікації заповіту може бути підставою для звернення до суду з позовом про визнання заповіту недійсним. Відповідно до статті 1257 ЦКУ, заповіт може бути визнаний недійсним, якщо буде доведено, що він був складений з порушенням вимог, встановлених цим Кодексом.

Для захисту ваших прав рекомендується здійснити наступні кроки:

1. **Збір доказів**: Зберіть всі можливі докази, що підтверджують факт порушення вимог до складання заповіту. Це можуть бути свідчення осіб, документи, які підтверджують відсутність підпису вашого батька або його присутності під час складання заповіту.

2. **Юридична консультація**: Зверніться до адвоката, який спеціалізується на спадковому праві, для отримання детальної консультації та допомоги у підготовці позовної заяви.

3. **Подання позову**: Подайте позовну заяву до суду про визнання заповіту недійсним. В позовній заяві необхідно детально викласти обставини справи, вказати на порушення законодавства та надати зібрані докази.

4. **Судовий розгляд**: Беріть активну участь у судовому процесі, надаючи необхідні докази та свідчення, які підтверджують ваші вимоги.

Якщо суд визнає заповіт недійсним, право на спадкування буде визначено відповідно до закону, тобто спадщина перейде до вас як до єдиного спадкоємця за законом, якщо інших спадкоємців немає.

Зважаючи на складність справи, настійно рекомендується скористатися послугами кваліфікованого юриста, який допоможе правильно скласти документи та представити ваші інтереси в суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы