Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спадкоємність нерухомості: як захистити свої права?

1
19:02, 27.09.2024
Спадкоємність нерухомості: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Після смерті рідного брата виявляється, що він залишив нерухомість у спадок своїй подрузі, а не родичам. Родичі починають сперечатися про право власності на цю нерухомість, твердячи, що подруга вплинула на брата під час недуги. Які юридичні кроки можна підприйняти для захисту своїх прав у цій ситуації? Чи є підстави для оскарження спадкування нерухомості в суді? В якому порядку слід діяти, щоб вирішити цей конфлікт?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:30, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку, коли спадкодавець залишив спадщину особі, яка не є родичем, родичі можуть вжити певних юридичних кроків, якщо вважають, що на момент складання заповіту на спадкодавця був здійснений неправомірний вплив або що він був недієздатним.

1. **Перевірка дійсності заповіту**: Родичі можуть оскаржити дійсність заповіту в суді, якщо є підстави вважати, що заповіт був складений під тиском, обманом або внаслідок недієздатності спадкодавця. Згідно з Цивільним кодексом України (ст. 1257), заповіт може бути визнаний недійсним, якщо буде доведено, що він складений під впливом обману, насильства, погрози або за відсутності волевиявлення.

2. **Збір доказів**: Необхідно зібрати докази, які підтверджують недієздатність спадкодавця або наявність тиску під час складання заповіту. Це можуть бути медичні довідки, свідчення свідків, інші документи, що підтверджують психічний стан спадкодавця.

3. **Звернення до суду**: Подання позову про визнання заповіту недійсним здійснюється в судовому порядку. Відповідно до статті 1290 Цивільного кодексу України, зацікавлена особа має право на подання позову протягом строку позовної давності, який становить три роки з дня, коли вона дізналася або могла дізнатися про порушення свого права.

4. **Медіація**: Якщо є можливість, спробуйте вирішити конфлікт мирним шляхом через медіацію або переговори. Це може допомогти уникнути тривалих судових процесів.

5. **Консультація з адвокатом**: Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на спадкових спорах. Це забезпечить правильне оформлення документів і підготовку до судового процесу.

У разі якщо заповіт буде визнаний недійсним, спадщина буде розподілятися за законом, тобто між родичами відповідно до черговості спадкоємців.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы