Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність нерухомості в Кременчузі: як вирішити спори між спадкоємцями?

1
20:53, 04.10.2024
Спадкоємність нерухомості в Кременчузі: як вирішити спори між спадкоємцями?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як чоловік, який успадкував нерухоме майно в Кременчузі, я потребую консультації юриста щодо правових аспектів спадкоємності. Як розрішити спори між спадкоємцями, які мають різні думки щодо поділу майна? Яка процедура поділу майна передбачена законодавством України? Які права та обов'язки у спадкоємців у цій ситуації? Які кроки потрібно підтримати для врегулювання спору та запобігання правовим проблемам? Чи є необхідність у складанні спадкового договору для уникнення подібних ситуацій у майбутньому?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:41, 04.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні процедура спадкування регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Згідно з статтею 1216 ЦКУ, спадкування є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

У разі наявності спору між спадкоємцями щодо поділу майна, першочергово слід спробувати вирішити його мирним шляхом. Відповідно до статті 1267 ЦКУ, спадкоємці мають право укласти угоду про розподіл спадкового майна. Така угода може бути оформлена як у письмовій формі, так і нотаріально засвідченою, залежно від виду майна.

Якщо спадкоємці не можуть дійти згоди, можна звернутися до суду для вирішення спору. Судовий розгляд здійснюється на основі позовної заяви від одного або декількох спадкоємців. Важливо зазначити, що суд може визначити порядок користування майном, розмір часток кожного спадкоємця та зобов'язати їх виконати певні дії для врегулювання спору.

Спадкоємці мають ряд прав і обов'язків. Зокрема, вони зобов'язані прийняти спадщину в термін, визначений статтею 1270 ЦКУ, що складає шість місяців з дня відкриття спадщини. Спадкоємці також мають право відмовитися від спадщини або передати її іншому спадкоємцю.

Щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому, можна розглянути можливість укладення спадкового договору (стаття 1302 ЦКУ). Такий договір дозволяє спадкодавцю за життя визначити порядок і умови переходу майна до спадкоємців, що може значно зменшити ризик виникнення спорів.

Для врегулювання спору і запобігання правовим проблемам бажано звернутися до кваліфікованого адвоката чи юриста, який допоможе оцінити ситуацію, скласти необхідні документи та, за потреби, представляти інтереси в суді.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы