Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з орендою квартири.

1
13:07, 22.09.2024
Проблеми з орендою квартири.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене звати Іван, і я зіткнувся з досить складною ситуацією, яка здається мені вкрай заплутаною. Декілька місяців тому я уклав договір оренди квартири з власником нерухомості. Усі умови були викладені в письмовому вигляді, а договір зареєстровано в нотаріуса. Власник засвідчив, що він є єдиним володільцем квартири, та що немає жодних обтяжень або заборон на її використання. Відповідно, я спокійно поселився і почав своє проживання. Однак, місяць тому до мене звернулася людина, яка стверджує, що вона також є співвласником цієї квартири, і що моя оренда є незаконною, оскільки вона не давала згоди на це. Вона погрожує мені судом та вимагає від мене негайного виселення. Я показав їй договір оренди, але вона стверджує, що її права були порушені, і що вона має право на справедливість. Я дуже збентежений цією ситуацією. Я платив вчасно орендну плату, дотримувався всіх умов договору, і тепер опинився в складній ситуації. Моє питання полягає в тому, як я маю вести себе в цій ситуації? Чи може ця людина дійсно вимагати від мене виселення, незважаючи на наявний договір оренди? Чи можу я вимагати від власника повернення грошей, якщо виявиться, що він уклав договір, не маючи на це повноважень? І взагалі, які мої права та обов'язки в цій ситуації? Які юридичні кроки я маю здійснити, щоб захистити свої інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:21, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, важливо розібратися з правами та обов'язками всіх сторін, залучених до орендних відносин, а також з можливими юридичними наслідками.

1. **Перевірка прав власності**: Згідно з Цивільним кодексом України, кожен власник має право розпоряджатися своєю власністю. Якщо особа, яка звернулася до вас, є співвласником квартири, то для укладення договору оренди потрібна згода всіх співвласників (стаття 369 Цивільного кодексу України). Рекомендується отримати виписку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щоб підтвердити права власності та наявність співвласників.

2. **Зобов'язання орендодавця**: Якщо виявиться, що власник уклав договір без згоди співвласника, це може стати підставою для визнання договору недійсним. У такому випадку ви можете вимагати від орендодавця відшкодування збитків, включаючи повернення вже сплачених коштів, на підставі статті 216 Цивільного кодексу України.

3. **Ваші права як орендаря**: Ви маєте право користуватися нерухомістю на умовах, визначених у договорі оренди, до тих пір, поки договір не буде визнано недійсним у судовому порядку. До цього моменту жодна особа не має підстав вимагати вашого виселення без відповідного рішення суду.

4. **Юридичні дії**: Якщо ситуація не вирішується мирним шляхом, рекомендується звернутися до суду для захисту своїх прав. Ви можете подати позов про визнання договору оренди дійсним або ж про відшкодування збитків від орендодавця. Також варто звернутися до адвоката для отримання професійної юридичної допомоги.

5. **Мирне врегулювання**: Спробуйте вирішити ситуацію шляхом переговорів з орендодавцем і співвласником. Можливо, ви зможете укласти новий договір з урахуванням інтересів усіх сторін.

Важливо діяти в рамках закону і за можливості консультуватися з юристами, щоб уникнути негативних наслідків.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы