Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з орендою житла

1
20:37, 20.09.2024
Проблема з орендою житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянином України, який нещодавно підписав договір оренди житла з власником квартири. В договорі було зазначено, що я маю право використовувати квартиру протягом певного терміну, а також були визначені мої обов'язки щодо утримання квартири в належному стані. Однак, через деякий час після підписання договору, власник квартири почав вимагати від мене додаткову плату за використання певних послуг, таких як опалення та електроенергія, які не були включені до договору. Водночас, я зазнаю незручностей через те, що власник квартири регулярно втручається в моє проживання, незважаючи на те, що я виконую всі свої обов'язки. Я хотів би знати, які мої права в такій ситуації, та як я можу захистити свої інтереси. Чи можу я розірвати договір оренди без втрати внесеного заставного внеску, що являє собою значну суму? Чи можу я вимагати від власника квартири компенсації за порушення моїх прав? Чи маю я право вимагати від власника квартири дотримання умов договору оренди?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:59, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо враховувати норми Цивільного кодексу України, зокрема, статті, що регулюють відносини оренди та захист прав споживачів.

По-перше, відповідно до статті 762 Цивільного кодексу України, орендар має обов'язок сплачувати орендну плату в розмірі та в строки, встановлені договором. Якщо в договорі не передбачено оплату за опалення чи електроенергію окремо, ви не зобов'язані платити за ці послуги додатково, якщо інше не передбачено умовами договору.

По-друге, втручання власника у ваше проживання може розглядатися як порушення ваших прав на користування майном. Стаття 770 Цивільного кодексу України передбачає, що наймач має право вимагати від орендодавця дотримання умов договору та утримання від дій, які заважають користуванню майном.

Щодо розірвання договору оренди, це питання регулюється статтею 782 Цивільного кодексу України, яка передбачає, що орендар має право вимагати розірвання договору у випадку, якщо орендодавець не виконує свої обов'язки або порушує умови договору. При цьому, якщо порушення з боку орендодавця суттєві, ви можете вимагати повернення внесеного заставного внеску.

Що стосується вимоги компенсації, стаття 611 Цивільного кодексу України дозволяє вимагати відшкодування збитків, завданих невиконанням або неналежним виконанням зобов'язань з боку орендодавця.

Таким чином, ви маєте право вимагати від власника дотримання умов договору та можете розірвати договір без втрати застави у випадку істотного порушення ваших прав. Якщо власник відмовляється вирішити питання мирним шляхом, ви можете звернутися до суду для захисту своїх прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Долг на ДВС
20:13, 30.04.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы