Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з орендою житла

1
17:11, 20.09.2024
Проблема з орендою житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як правильно оформити договір оренди квартири, якщо власник, який проживає за кордоном, передав свої повноваження щодо управління майном своєму брату, який проживає в Україні, але не має нотаріально завіреного довіреності, а тільки письмову угоду між ними? Чи можу я укласти договір оренди в умовах такої ситуації, чи потрібно додатково вимагати нотаріально завірену довіреність від власника? Які можуть бути юридичні наслідки для мене, як орендаря, якщо виявиться, що угода між братами була недійсною, а я вже уклав договір оренди та проживаю в квартирі? Чи є для мене ризик втрати грошей, витрачених на оренду, або можливість виселення з квартири без відшкодування юридичних витрат?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:55, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Укладання договору оренди нерухомого майна в Україні регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Відповідно до статті 319 ЦКУ, власник майна має право розпоряджатися своїм майном на власний розсуд, у тому числі передавати його в оренду. Якщо власник не може особисто укласти договір оренди і передає повноваження іншій особі, така передача повинна бути належним чином оформлена.

Згідно зі статтею 237 ЦКУ, представництво здійснюється на підставі договору, закону або акту органу юридичної особи, а також з інших підстав, встановлених актами цивільного законодавства. Стаття 244 ЦКУ передбачає, що для надання повноважень на вчинення правочинів, які вимагають нотаріальної форми, довіреність також має бути нотаріально посвідчена.

У ситуації, коли власник нерухомості перебуває за кордоном і надав лише письмову угоду без нотаріального посвідчення своєму брату, існують ризики юридичної недійсності такої угоди. Без належної нотаріально посвідченої довіреності брат власника не має законних підстав укладати договір оренди від його імені.

Якщо ви укладете договір оренди з особою, яка не має належних повноважень, такий договір може бути визнаний недійсним відповідно до статті 215 ЦКУ. Це може призвести до ризиків для вас як орендаря, зокрема:

1. **Втрата грошей**: Якщо договір буде визнаний недійсним, ви можете втратити гроші, сплачені за оренду, якщо власник відмовиться їх повертати.

2. **Виселення**: Ви можете бути виселені з квартири, якщо власник не визнає договір оренди, укладений без його згоди.

3. **Відшкодування витрат**: Витрати, пов'язані з укладенням недійсного договору, можуть не бути відшкодовані, якщо ви не зможете довести, що діяли добросовісно.

З метою уникнення цих ризиків, рекомендується вимагати від брата нотаріально посвідчену довіреність від власника, яка надає йому чіткі повноваження на укладення договору оренди. Це допоможе забезпечити юридичну захищеність ваших прав як орендаря.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы