Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з орендою квартири

1
22:29, 20.09.2024
Проблема з орендою квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянином України, що заключив договір оренди житла з іноземцем, який має постійне місце проживання за кордоном. У договорі було вказано, що орендар має право здійснювати ремонтні роботи за свій рахунок, але без знищення та перебудови природних і штучних особливостей приміщення. Через певний час орендар вирішив зробити перепланування, що призвело до зміни внутрішнього вигляду квартири. Він виконав роботи без мого відома та згоди, а також без дозволу відповідних органів. Після завершення робіт я виявив, що він змінив структуру приміщень, знищивши декілька несучих стін. Які юридичні кроки я можу зробити, щоб вирішити цю проблему, враховуючи, що договір було укладено українською мовою, але орендар не дуже володіє нею? Чи маю я право вимагати відновлення квартири в попередньому стані або відшкодування збитків, якщо англійський переклад договору, яким користувався орендар, був неточним і в ньому були помилки, що могли спричинити неправильне розуміння орендарем своїх обов'язків?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:11, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, що склалася, ви можете вжити кілька юридичних заходів для захисту своїх прав як власника житла.

По-перше, варто звернути увагу на положення Цивільного кодексу України, зокрема статтю 776, яка регулює обов'язки орендаря щодо збереження майна. Відповідно до цієї статті, орендар зобов'язаний підтримувати об'єкт оренди у належному стані та не має права без згоди орендодавця змінювати конструкцію або перебудовувати приміщення, особливо якщо це стосується несучих стін.

Якщо орендар порушив ці вимоги, ви маєте право вимагати відновлення приміщення в попередньому стані або відшкодування збитків відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України, яка передбачає компенсацію за завдані збитки.

Щодо мовних неточностей в договорі, варто зазначити, що відповідно до статті 18 Закону України "Про засади державної мовної політики", договори, укладені на території України, повинні бути складені українською мовою. Якщо орендар скористався неточним перекладом, це не звільняє його від відповідальності за дотримання умов договору. Проте, для уникнення непорозумінь, було б доцільно надати йому точний переклад договору.

Ваші подальші кроки можуть включати:

1. Направлення письмової претензії орендарю з вимогою відновлення приміщення або відшкодування збитків.
2. Звернення до суду з позовом про відшкодування завданих збитків та/або зобов'язання відновити приміщення в попередньому стані.
3. Залучення незалежної експертизи для оцінки збитків, завданих приміщенню.

Враховуючи складність ситуації, також рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для отримання детальної правової допомоги та підтримки в процесі вирішення спору.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Ипотека(авто)
19:10, 14.12.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы