Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Проблема спадкоємності в складних сімейних відносинах

1
21:40, 23.09.2024
Проблема спадкоємності в складних сімейних відносинах
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як ускладнені сімейні відносини впливають на процес спадкоємності, якщо маємо справу з ситуацією, коли батьки були у шлюбі, але один з них пішов і створив нову сім'ю, не оформивши розлучення з першою дружиною, і після його смерті виникає питання про права на спадщину дітей від обох шлюбів, враховуючи що в другому шлюбі діти були усиновлені, але не були офіційно визнані дітьми покійного, а в першому шлюбі були діти від першого шлюбу, але вони не були включені до спадкування за заповітом, який був написаний після смерті батька, але не був нотаріально завірений?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:50, 23.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні спадкування регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). У разі смерті особи, спадщина відкривається для всіх законних спадкоємців, незалежно від сімейних обставин, які існували за життя спадкодавця.

По-перше, у разі, якщо заповіт не був нотаріально завірений, він не має юридичної сили, оскільки відповідно до статті 1247 ЦКУ, заповіт має бути складений у письмовій формі із зазначенням місця і часу його складання та підписаний особисто заповідачем. Він також підлягає нотаріальному посвідченню (стаття 1248 ЦКУ).

По-друге, оскільки шлюб не був офіційно розірваний, обидва подружжя залишаються законними спадкоємцями першої черги (стаття 1261 ЦКУ). Це означає, що перша дружина має право на частку в спадщині.

Щодо дітей: діти від першого шлюбу є законними спадкоємцями першої черги (стаття 1261 ЦКУ). Діти, які були усиновлені в другому шлюбі, але не визнані офіційно дітьми померлого, не вважаються його спадкоємцями за законом. Однак, якщо усиновлення було оформлено відповідно до законодавства, вони можуть претендувати на спадщину як усиновлені діти (стаття 1261 ЦКУ).

Таким чином, у цій ситуації, спадкоємцями будуть перша дружина і діти від першого шлюбу, а також усиновлені діти від другого шлюбу, якщо усиновлення було юридично оформлено. Розподіл спадщини між спадкоємцями першої черги відбувається в рівних частках (стаття 1267 ЦКУ).

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы