Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правові аспекти розлучення з іноземним громадянином

1
13:43, 30.09.2024
Правові аспекти розлучення з іноземним громадянином
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний юристе, я, Ксенія, звертаюся до Вас з питанням щодо процедури розлучення з моїм чоловіком, який є іноземним громадянином. Чи потрібно враховувати якісь специфічні правові нюанси у такому випадку? Які документи необхідно надати для розлучення з іноземцем? Які можливі складнощі можуть виникнути в процесі цього розлучення з погляду законодавства України? Буду вдячна за професійну консультацію з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:32, 30.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Процедура розлучення в Україні регулюється Сімейним кодексом України. У випадку розлучення з іноземним громадянином важливо враховувати деякі специфічні моменти.

По-перше, за загальним правилом, розірвання шлюбу може відбуватися в органах державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) або в судовому порядку, залежно від наявності спільних неповнолітніх дітей. Якщо у вас немає дітей, розлучення може бути оформлене через ДРАЦС за спільною згодою (ст. 106 СК України).

Якщо ж є неповнолітні діти, процес розлучення відбувається виключно через суд (ст. 109 СК України). У цьому випадку потрібно подати позовну заяву про розірвання шлюбу до суду за місцем проживання або перебування відповідача, або, за згодою сторін, за місцем проживання позивача (ст. 110 ЦПК України).

Документи, які необхідно надати для розлучення з іноземцем, включають:
1. Свідоцтво про шлюб.
2. Копії паспортів обох сторін.
3. Документи, що підтверджують громадянство іноземця.
4. Документи, які підтверджують місце проживання обох сторін.
5. У разі звернення до суду – позовна заява та документи, що підтверджують обґрунтованість позову.

Серед потенційних складнощів можуть бути питання, пов'язані з визнанням рішення українського суду про розірвання шлюбу на території іншої держави. Це залежить від законодавства тієї країни, громадянином якої є ваш чоловік. Також, якщо суд вирішує питання про місце проживання дітей або стягнення аліментів, можуть виникнути додаткові юридичні труднощі, пов'язані з виконанням судового рішення за кордоном.

Важливо також враховувати, що іноземний громадянин може мати право на представлення своїх інтересів у суді через адвоката або іншого уповноваженого представника.

Зверніть увагу, що в окремих випадках можуть вимагатися додаткові документи, залежно від специфіки вашої ситуації. Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для отримання детальної консультації з урахуванням усіх обставин вашої справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы