Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Поділ майна після розлучення

1
12:12, 22.09.2024
Поділ майна після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, була у шлюбі з іноземцем, громадянином Канади, в період з 2008 по 2018 роки. Протягом цього часу ми мешкали в Канаді, там же і зареєстрували наш шлюб. У 2018 році, ми обидва переїхали в Україну, де і проживали разом до 2020 року, коли було подано клопотання про розлучення. В Україні ми придбали квартиру та автомобіль, які були зареєстровані на мене, але були куплені на гроші, отримані від продажу майна, що належало нам в Канаді. Чоловік пішов з ініціативою розлучення і тепер вимагає поділу майна в Україні. Яким чином відбуватиметься процес поділу майна, яке було придбане в Україні, але на гроші від продажу майна в Канаді? Які закони та норми мають бути враховані при розгляді цього питання, враховуючи те, що наш шлюб було зареєстровано в Канаді, а розлучення відбувається в Україні? Чи має право мій чоловік на поділ майна, якщо він був ініціатором розлучення? Чи потрібно звертатися до канадського законодавства для регулювання цих питань, або вони повинні бути вирішені виключно за законодавством України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:02, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Розгляд питання про поділ майна, яке було придбане під час шлюбу, регулюється сімейним законодавством України, оскільки розлучення та поділ майна відбуваються на території України. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно зареєстроване.

При поділі майна суд враховує принцип рівності часток подружжя, як це передбачено статтею 70 Сімейного кодексу України. Це означає, що незалежно від того, хто ініціював розлучення, кожен з подружжя має право на рівну частку спільного майна, якщо інше не передбачено шлюбним договором або іншим документом.

Щодо походження коштів на придбання майна (від продажу майна в Канаді), це питання може бути враховане судом, якщо буде доведено, що кошти мали характер особистої власності одного з подружжя. Однак, оскільки майно було придбане під час перебування в шлюбі, воно вважається спільним, якщо інше не буде доведено в суді.

Що стосується застосування канадського законодавства, то у вашій ситуації регулювання поділу майна здійснюється відповідно до законодавства України, оскільки спір виник на її території. Це підтверджується статтею 63 Закону України "Про міжнародне приватне право", яка передбачає, що правове регулювання майнових відносин подружжя за місцем розгляду справи підпорядковується законодавству тієї держави, в якій розглядається спір.

Отже, ваш чоловік має право претендувати на частку майна, але остаточне рішення про поділ майна буде ухвалено судом з урахуванням всіх обставин справи та наявних доказів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Не явка на суд
18:07, 24.03.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы