Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Податкові спори з державою

1
19:00, 22.09.2024
Податкові спори з державою
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені, як звичайному громадянину України, важко розібратися у всіх тих юридичних нюансах щодо податків. Отож, я маю проблему і шукаю відповіді на свої питання. Останнім часом я став об'єктом податкового контролю з боку Державної податкової служби. Мені здається, що вони неправильно обрахували мої податки, але я не знаю, як це перевірити та відстояти свої права. Я прочитав масу статей в інтернеті про податкове законодавство України, але все це для мене занадто складно. Як мені використовувати податковий кодекс України для вирішення моєї проблеми? Які документи мені потрібно підготувати, щоб довести свою правоту перед податковою? Які юридичні кроки я маю здійснити, щоб заперечити рішення податкової інспекції? Чи є в Україні юридичні послуги, які допоможуть мені вирішити цю проблему? Чи можу я розраховувати на юридичну допомогу в справі про податкові спори з державою? Які податкові консультанти в Україні мають найкращий досвід у таких справах? Чи можливо в Україні вирішити податковий спір без судового процесу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:36, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли ви не згодні з рішенням податкової інспекції, важливо діяти відповідно до Податкового кодексу України (ПКУ) та інших нормативно-правових актів. Ось кілька кроків, які можуть допомогти вам розібратися з вашою проблемою:

1. **Аналіз податкового повідомлення-рішення**: Первісно, вам слід уважно ознайомитися з текстом податкового повідомлення-рішення, яке ви отримали. Згідно з ПКУ, у такому документі мають бути вказані підстави для нарахування податків (ст. 58 ПКУ).

2. **Перегляд податкової звітності**: Перевірте свою податкову звітність та інші документи, які ви подавали до податкової. Це допоможе виявити можливі помилки або невідповідності.

3. **Оскарження рішення**: Ви маєте право оскаржити рішення податкової в адміністративному порядку. Для цього вам потрібно подати скаргу до вищестоящого органу податкової служби протягом 10 днів з моменту отримання податкового повідомлення-рішення (ст. 56 ПКУ).

4. **Звернення до суду**: Якщо адміністративне оскарження не дало бажаного результату, ви можете звернутися до суду. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, ви маєте право оскаржити дії податкової у суді протягом шести місяців з моменту, коли ви дізналися про порушення ваших прав.

5. **Консультація з податковими консультантами**: В Україні існують юридичні компанії та спеціалісти, які спеціалізуються на податкових спорах. Вони можуть допомогти вам зрозуміти специфіку вашої справи та підготувати необхідні документи. Серед таких компаній ви можете розглянути ті, що мають позитивні відгуки та досвід у вирішенні податкових спорів.

6. **Можливість досудового врегулювання**: Іноді податкові спори можна вирішити без судового процесу шляхом переговорів або медіації. Це може включати надання додаткових документів або пояснень, які можуть змінити позицію податкової служби.

7. **Юридична допомога**: Якщо ви не можете самостійно вирішити питання, ви маєте право звернутися за безоплатною правовою допомогою. Згідно з Законом України "Про безоплатну правову допомогу", деякі категорії громадян можуть отримати безоплатні юридичні консультації та представництво в суді.

Враховуючи складність податкових питань, важливо залучити кваліфікованого юриста або податкового консультанта, щоб захистити ваші права ефективно.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы