Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливе звільнення

1
02:00, 21.09.2024
Несправедливе звільнення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працював на посаді менеджера в одній великій компанії в Україні протягом останніх п'яти років. Мені недавно повідомили, що я звільнений через "відсутність професійного росту". Насправді, протягом останнього року я виконував обов'язки старшого менеджера, оскільки мій безпосередній керівник був на довготривалій відпустці. При цьому моє робоче місце не було офіційно підвищено, але керівництво компанії було в курсі моїх додаткових обов'язків. Тепер мені хочеться знати, чи можу я заперечити своє звільнення, посилаючись на те, що я виконував більше обов'язків, ніж вимагалося за моєю посадою, і що це може бути вважено професійним зростанням? Чи є законодавчі норми, які б захищали мене в такій ситуації? Які кроки мені слід зробити для захисту своїх прав у цьому випадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:15, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо розглянути декілька аспектів трудового законодавства України, які можуть допомогти захистити ваші права.

По-перше, відповідно до Кодексу законів про працю України (КЗпП), звільнення з ініціативи роботодавця має підставлятися на чітко визначених законодавством обставинах (стаття 40 КЗпП). "Відсутність професійного росту" не є підставою для звільнення, передбаченою цим Кодексом.

По-друге, у випадку, якщо ви виконували обов'язки старшого менеджера, хоча формально ваша посада не була змінена, це може бути підставою для вимоги перегляду вашого трудового договору або посадових інструкцій. Якщо ви можете довести, що керівництво знало і погоджувалося з тим, що ви виконуєте додаткові обов'язки, це може бути корисним аргументом у разі оскарження звільнення.

Щоб захистити свої права, рекомендується зробити наступне:

1. Написати письмовий запит до роботодавця з вимогою офіційного пояснення підстави вашого звільнення.
2. Звернутися до профспілки, якщо ви є її членом, для отримання допомоги в переговорах з роботодавцем.
3. Зібрати докази, що підтверджують вашу фактичну роботу в якості старшого менеджера (електронні листи, звіти, протоколи нарад тощо).
4. Подати скаргу до Державної служби України з питань праці, якщо ви вважаєте, що ваші трудові права були порушені.
5. Розглянути можливість подачі позову до суду з вимогою поновлення на роботі або компенсації за незаконне звільнення.

Крім того, важливо отримати консультацію у кваліфікованого юриста, який спеціалізується на трудовому праві, для більш детального аналізу вашої конкретної ситуації та надання рекомендацій щодо подальших дій.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы