Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неочікувана спадщина: що робити?

1
15:57, 24.09.2024
Неочікувана спадщина: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, простий громадянин України, нещодавно отримав неочікувану спадщину від далекого родича, який проживав за кордоном. Я ніколи з ним особисто не зустрічався, і до цього моменту не знав про його існування. За документами, які мені надійшли, він залишив мені значну суму грошей, а також декілька нерухомостей в Україні та за кордоном. Як я можу перевірити достовірність цих документів? Чи можуть бути якісь юридичні пастки, про які я повинен знати? Які податкові зобов'язання я буду мати як спадкоємець, особливо з урахуванням того, що частина майна знаходиться за кордоном? Чи потрібно мені вихідцю з України, який не має досвіду в таких справах, звертатися до юриста, або я можу самостійно вирішити ці питання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:52, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Отримання спадщини може бути складним процесом, особливо коли йдеться про майно, що знаходиться як в Україні, так і за кордоном. Ось кілька кроків та порад, які можуть бути корисними у вашій ситуації:

1. **Перевірка достовірності документів**: Першим кроком є перевірка справжності документів. Для цього слід звернутися до нотаріуса, який займається спадковими справами. В Україні нотаріус може допомогти вам з'ясувати, чи був спадкодавець внесений до Спадкового реєстру, а також перевірити легітимність отриманих документів. Відповідно до статті 65 Закону України "Про нотаріат", нотаріуси мають право перевіряти дійсність документів.

2. **Юридичні пастки**: Варто звернути увагу на можливі ризики, такі як борги спадкодавця, які також можуть перейти до спадкоємця згідно зі статтями 1218-1220 Цивільного кодексу України. Тому важливо з’ясувати, чи не існує зобов'язань, які можуть бути пов'язані з отриманою спадщиною.

3. **Податкові зобов'язання**: Згідно з Податковим кодексом України, отримання спадщини підлягає оподаткуванню. Податкові ставки можуть відрізнятися в залежності від ступеня спорідненості з спадкодавцем (стаття 174 ПКУ). Також, якщо ви отримали спадщину у вигляді нерухомості за кордоном, вам слід з'ясувати податкові зобов'язання в тій країні, де знаходиться майно.

4. **Звернення до юриста**: Враховуючи складність таких справ, особливо з міжнародним елементом, рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який зможе надати вам професійну допомогу. Спеціаліст з міжнародного спадкового права зможе допомогти з питаннями оподаткування, легалізації документів, а також у процесі прийняття спадщини.

Самостійне вирішення таких питань може бути складним і ризиковим, особливо якщо у вас немає досвіду у юридичних справах. Звернення до професіонала може заощадити ваш час і запобігти можливим проблемам у майбутньому.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы