Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Недобросовісний забудовник і проблеми з власністю

1
15:28, 20.09.2024
Недобросовісний забудовник і проблеми з власністю
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація складна, але спробую описати. Кілька років тому я купив квартиру в новобудові від забудовника, який, як виявилося, був недобросовісним. Придбавши квартиру, я отримав право власності на неї, але згодом дізнався, що цей забудовник не мав всіх необхідних дозволів на будівництво, і через це мені відмовили в реєстрації квартири як об'єкту нерухомого майна. Мені сказали, що тепер я не маю права на цю квартиру, але я вже вклав у неї чимало коштів. Але забудовник не відшкодовує ніяких втрат і відмовляється від будь-якої відповідальності. Моє питання таке: що я можу зробити в такій ситуації? Чи можу я відновити свої права на квартиру? Чи є якісь засоби захисту від таких недобросовісних забудовників? Чи можу я вимагати компенсації від забудовника або від держави? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб вирішити цю проблему?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:02, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації, коли ви придбали квартиру в новобудові від недобросовісного забудовника, є кілька правових шляхів, які можуть допомогти вам захистити свої права та відновити справедливість.

1. **Звернення до суду з позовом до забудовника**: Якщо забудовник не мав необхідних дозволів на будівництво, це є підставою для визнання договору недійсним відповідно до статті 215 Цивільного кодексу України. Ви можете подати позов до суду про визнання договору недійсним та вимагати повернення коштів, які ви сплатили за квартиру.

2. **Вимога компенсації збитків**: Відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України, ви маєте право на відшкодування збитків, завданих вам недобросовісними діями забудовника. Це може включати як прямі збитки (кошти, сплачені за квартиру), так і непрямі збитки (наприклад, витрати на оренду житла).

3. **Звернення до органів державної влади**: Ви можете подати скаргу до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), яка здійснює контроль за будівництвом. Якщо забудовник порушив законодавство, ДАБІ може притягнути його до відповідальності.

4. **Звернення до правоохоронних органів**: Якщо ви підозрюєте, що дії забудовника мають ознаки шахрайства, ви можете звернутися до поліції з відповідною заявою. Відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України, шахрайство є кримінально караним діянням.

5. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на нерухомості та має досвід у подібних справах. Адвокат допоможе вам правильно сформулювати позовні вимоги та підготувати всі необхідні документи для суду.

6. **Колективний позов**: Якщо інші покупці квартир у цьому будинку зіткнулися з аналогічними проблемами, ви можете об'єднати зусилля і подати колективний позов до забудовника. Це може збільшити шанси на успіх у суді.

У будь-якому випадку, важливо діяти швидко та зважено, щоб захистити свої права та мінімізувати можливі втрати.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы