Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дотримання правил при розірванні договору оренди

1
21:39, 20.09.2024
Дотримання правил при розірванні договору оренди
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я вже рік проживаю в квартирі, яку орендував через агентство нерухомості. За час оренди не було жодних проблем, я завжди вчасно сплачував орендну плату і комунальні послуги. Однак, нещодавно мені стали надходити листи з претензіями від власника квартири, який стверджує, що я порушив договір оренди. Він заявляє, що я повинен був провести ремонт квартири та замінити старі меблі. Але в договорі оренди про це нічого не було сказано. Також, власник каже, що я повинен був вчасно повідомити його про всі зміни, які я вносив у квартиру, але я не розумію, про які зміни йде мова. На додачу, власник вимагає, щоб я негайно виселився, але в договорі оренди було вказано, що в разі розірвання договору, я маю право проживати в квартирі ще 30 днів. Власник загрожує мені судовими переслідуваннями і вимагає компенсації за шкоду. Я вже звертався до агентства нерухомості, але вони відмовилися мені допомогти, сказавши, що це не входить в їх обов'язки. Тепер я не знаю, що робити. Чи маю я право вимагати від агентства нерухомості допомоги? Чи може власник просто так розірвати договір оренди і виселити мене? Чи має він право вимагати компенсацію за шкоду, якщо в договорі нічого про це не було сказано? І які мої права в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:37, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, яку ви описали, важливо звернути увагу на декілька юридичних аспектів, які стосуються вашого договору оренди та прав орендодавця і орендаря згідно з законодавством України.

По-перше, ваші права та обов'язки як орендаря регулюються Цивільним кодексом України, зокрема статтями 759-786, які стосуються договору найму (оренди). Якщо в договорі оренди не було зазначено обов'язків щодо проведення ремонту чи заміни меблів, то вимоги орендодавця є неправомірними, адже вони не відповідають умовам договору.

Щодо виселення, орендодавець має право розірвати договір оренди лише на підставах, передбачених договором або законом. Згідно зі статтею 782 Цивільного кодексу України, орендодавець може вимагати розірвання договору, якщо орендар не виконує обов'язки, які суттєво порушують умови договору. Якщо в договорі зазначено, що після розірвання ви маєте право на проживання ще 30 днів, орендодавець має дотриматися цієї умови.

Щодо вимог про компенсацію за шкоду, орендодавець може вимагати відшкодування лише у разі, якщо шкода була завдана з вашої вини і це передбачено договором або законом. Це може бути, наприклад, у випадку, якщо ви завдали шкоди майну орендодавця. Якщо в договорі немає умов щодо компенсацій, орендодавець може спробувати довести свою правоту в судовому порядку.

Щодо агентства нерухомості, їхні зобов'язання перед вами визначаються договором про надання послуг, який ви уклали з агентством. Якщо в договорі з агентством не передбачено обов'язку представляти ваші інтереси у спорах з орендодавцем, їх відмова може бути правомірною.

Вам варто звернутися до юриста, щоб детально проаналізувати ваш договір оренди та ситуацію. Юрист допоможе оцінити правомірність вимог орендодавця та визначити ваші подальші дії. Якщо права орендодавця дійсно порушені, можливо, варто буде підготуватися до судового розгляду, щоб захистити свої права.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы