Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Дискримінація на роботі через вік

1
14:52, 21.09.2024
Дискримінація на роботі через вік
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, 60-річний громадянин України, працював на підприємстві вже більше 30 років на посаді головного інженера. Останнім часом я відчуваю, що до мене ставляться неправильно, інколи навіть дискримінуючи через мій вік. Мені стали задавати більше обов'язків, ніж молодшим співробітникам, хоча моя посада та заробітна плата залишились такими ж. Крім того, я помітив, що мене не запрошують на корпоративні заходи, а молодші колеги отримують премії та підвищення, які, на мою думку, я заслуживаю не менше ніж вони. Я звернувся до керівництва з цим питанням, але мене проігнорували. Я хотів би знати, чи можу я вважати таку поведінку дискримінацією за віком? Які мої права в цій ситуації і які юридичні кроки я можу зробити, щоб захистити свої інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:04, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, дискримінація за віком заборонена. Основним нормативним актом, що регулює це питання, є Закон України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні". Згідно зі статтею 1 цього закону, дискримінація визначається як ситуація, коли до особи або групи осіб застосовується різне ставлення без об'єктивних причин, зокрема за ознакою віку.

Також, згідно зі статтею 2 Кодексу законів про працю України, забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, включаючи дискримінацію за віком. Це означає, що ви маєте право на рівне ставлення на робочому місці, незалежно від вашого віку.

Ваша ситуація може бути розцінена як дискримінація, якщо ви дійсно відчуваєте, що до вас ставляться гірше, ніж до молодших колег, без об'єктивних підстав. Ви маєте право вимагати рівного розподілу обов'язків, премій і можливостей для кар'єрного зростання.

Щоб захистити свої інтереси, ви можете вжити наступні юридичні кроки:

1. **Офіційне звернення до роботодавця**: Складіть письмове звернення до керівництва підприємства з детальним описом ситуації, вказуючи на факти, що можуть свідчити про дискримінацію за віком. Вимагайте офіційної відповіді на ваші претензії.

2. **Звернення до комісії з трудових спорів**: Якщо роботодавець не реагує на ваше звернення, ви можете звернутися до комісії з трудових спорів на підприємстві, якщо така існує.

3. **Скарга до Державної служби України з питань праці**: Ви можете подати скаргу до Державної служби України з питань праці, яка має повноваження розглядати питання дискримінації у сфері праці.

4. **Судовий захист**: Якщо інші заходи не дали результату, ви можете подати позов до суду про захист своїх прав, вимагати відшкодування моральної шкоди і поновлення своїх прав.

Важливо зібрати всі можливі докази, які підтверджують факти дискримінації, такі як електронні листи, свідчення колег, документи про розподіл обов'язків і премій. Це може бути корисним у процесі розгляду вашої справи.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Займ в мфо
12:35, 23.01.2020

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы