Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Земельні спори на селі

1
22:15, 23.09.2024
Земельні спори на селі
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя проблема полягає в тому, що я є спадкоємцем земельної ділянки в сільській місцевості, яка була в моєї бабусі. Згідно з документами, я є законним власником цієї землі. Однак, місцева сільська рада, з посиланням на старі документи, стверджує, що ця земля належить сільській громаді. Вони вже виділили цю ділянку під будівництво громадського об'єкту. Я декілька разів звертався до сільської ради з проханням надати мені копії цих старих документів, але мені відмовили, пояснивши тим, що вони втрачені, але рада пам'ятає про їхнє існування. Також я звертався до місцевого архіву, але там мені сказали, що немає жодних записів про цю землю в їх базі даних. Мені важко зрозуміти, як я можу вирішити цю проблему, оскільки з одного боку у мене є всі необхідні документи, а з іншого - влада, яка впевнена в своєму праві володіти цією землею. Які мої можливості в цій ситуації? Чи можу я звернутися до суду з цим питанням? Які документи мені потрібно буде представити суду? Які дії я можу вжити проти сільської ради, яка відмовляється надати мені документи? Чи є у мене шанси виграти цей судовий процес?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:09, 23.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації є кілька важливих кроків, які можна зробити для захисту своїх прав на земельну ділянку.

1. **Підготовка документів**: Для подання позову до суду вам необхідно підготувати всі наявні документи, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку. Це можуть бути: свідоцтво про право на спадщину, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, документи на спадщину, а також будь-які інші документи, що підтверджують ваше право власності.

2. **Запит на публічну інформацію**: Ви маєте право подати офіційний запит до сільської ради з проханням надати всі наявні документи, на підставі яких вони стверджують про право власності на земельну ділянку. Згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації", органи влади зобов'язані надавати таку інформацію, за винятком випадків, передбачених законом.

3. **Звернення до суду**: Ви можете подати позов до суду про визнання вашого права власності на земельну ділянку та оскарження рішення сільської ради про її відведення під будівництво. Підставою для такого позову є стаття 392 Цивільного кодексу України, яка надає право власнику вимагати визнання його прав.

4. **Надання доказів у суді**: У судовому процесі вам потрібно буде надати всі наявні документи, що підтверджують ваше право власності, а також свідчення, якщо такі є, про відсутність інших правовстановлюючих документів на цю ділянку з боку сільської ради.

5. **Вимога компенсації**: Якщо ви зазнали збитків у зв'язку з незаконними діями сільської ради, ви маєте право вимагати компенсації цих збитків відповідно до статті 1166 Цивільного кодексу України.

6. **Шанси на успіх**: Ваші шанси на виграш судового процесу залежать від повноти та правильності підготовлених документів. Якщо у вас є всі необхідні документи, що підтверджують ваше право власності, а сільська рада не може надати відповідних доказів на свою користь, ваші шанси на успіх є досить високими.

Зверніться до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на земельних питаннях, для отримання додаткової консультації та допомоги у підготовці до судового процесу.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы