Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спадкові суперечності: як вирішити спір про спадщину в Рахові?

1
15:33, 28.09.2024
Спадкові суперечності: як вирішити спір про спадщину в Рахові?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, мешканець Рахова, зіткнувся з проблемою спадкових прав і спадкових суперечностей у сім'ї. Померла рідна сестра, яка залишила майно, але спадкоємці не можуть узгодити поділ. Які кроки мені слід підтримати, якщо у мене виникли спори з іншими спадкоємцями щодо спадщини? Чи може адвокат допомогти мені у цій ситуації? Який порядок дій у разі таких спадкових конфліктів і як вони вирішуються згідно з законодавством України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:08, 28.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виникають спадкові суперечки між спадкоємцями, важливо діяти згідно з чинним законодавством України, що регулює спадкові відносини. Основним нормативним актом, який регулює питання спадщини, є Цивільний кодекс України (ЦКУ). Ось основні кроки, які варто розглянути:

1. **Прийняття спадщини**: Спершу необхідно офіційно прийняти спадщину. Згідно зі статтею 1269 ЦКУ, спадкоємці мають шість місяців з дня відкриття спадщини для подання заяви про прийняття спадщини до нотаріуса за місцем відкриття спадщини.

2. **Звернення до нотаріуса**: Необхідно звернутися до нотаріуса для оформлення спадкових прав. Нотаріус проводить перевірку документів та надає свідоцтво про право на спадщину, яке підтверджує права спадкоємців на майно.

3. **Медіація або переговори**: Якщо спадкоємці не можуть дійти згоди щодо поділу спадкового майна, рекомендується спробувати вирішити конфлікт через медіацію або переговори. Це може допомогти уникнути судових розглядів.

4. **Судовий розгляд**: У разі, якщо дійти згоди не вдається, можна звернутися до суду з позовом про поділ спадкового майна. Відповідно до статті 1277 ЦКУ, будь-який із спадкоємців може подати позов до суду для вирішення спору щодо спадщини.

5. **Юридична допомога**: Участь адвоката може бути корисною на всіх етапах процесу. Адвокат допоможе зібрати необхідні докази, підготувати документи для суду, а також представляти ваші інтереси під час судового розгляду.

Законодавство України надає можливість спадкоємцям врегулювати спори як мирним шляхом, так і через судову систему. Важливо діяти в рамках правового поля та не порушувати строки, встановлені для вчинення спадкових дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы