Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права в сім'ї Єгорових: що робити, якщо у заповіті виявилися недоліки?

1
22:26, 05.10.2024
Спадкові права в сім'ї Єгорових: що робити, якщо у заповіті виявилися недоліки?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний(а) юристе! Моя мати, Інна Єгоровна, покійна, і залишила заповіт, в якому розподілила спадщину між сім'єю. Проте під час виконання заповіту виявилося, що деякі недоліки, які можуть вплинути на розподіл майна. Які мої права в цій ситуації і як вирішити цю проблему щодо спадкового майна? Чи можливо скасувати заповіт та провести повторний розподіл майна? Буду вдячна за вашу консультацію та рекомендації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:14, 05.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виявлено недоліки в заповіті, перш за все необхідно встановити, чи є ці недоліки підставами для визнання заповіту недійсним або скасування його повністю чи частково. Згідно з Цивільним кодексом України, заповіт може бути визнаний недійсним, якщо він складений з порушенням вимог, встановлених статтями 1233-1257 Цивільного кодексу України.

Зокрема, підставами для визнання заповіту недійсним можуть бути:
1. Порушення вимог до форми заповіту (ст. 1247 ЦК України).
2. Порушення вимог щодо підписання заповіту (ст. 1248 ЦК України).
3. Наявність обставин, які свідчать про недієздатність чи обмежену дієздатність заповідача на момент складання заповіту (ст. 1257 ЦК України).
4. Тиск, обман чи інші неправомірні дії, що вплинули на волевиявлення заповідача (ст. 1257 ЦК України).

Якщо ви вважаєте, що виявлені недоліки можуть бути підставою для визнання заповіту недійсним, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання заповіту недійсним. Судовий розгляд таких справ здійснюється у порядку цивільного судочинства.

Щодо скасування заповіту: заповіт може бути скасований або змінений самим заповідачем у будь-який час без пояснення причин (ст. 1254 ЦК України). Однак після смерті заповідача змінити чи скасувати заповіт неможливо, за винятком визнання його недійсним через суд.

Таким чином, ваші дії можуть включати:
- Консультацію з кваліфікованим юристом для детального аналізу заповіту та обставин його складання.
- Подання позову до суду про визнання заповіту недійсним, якщо існують відповідні підстави.

Зверніть увагу, що на вирішення такого питання можуть вплинути інші чинники, зокрема наявність інших спадкоємців, які також можуть мати свої права та інтереси щодо спадщини.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы