Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Протиріччя у договорі оренди

1
22:08, 24.09.2024
Протиріччя у договорі оренди
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, підписав договір оренди житла з іншим громадянином України, який є власником цього житла. Проте, під час проживання в квартирі, виникли певні протиріччя. Зокрема, в договорі оренди було вказано, що я, як орендар, маю право використовувати всю побутову техніку, яка є в квартирі. Але, після декількох місяців проживання, власник квартири забрав деякі електроприлади, заявивши, що вони належать йому особисто, а не є частиною квартири. Я вважаю, що це протирічить умовам договору. Також власник квартири вимагає додаткову плату за комунальні послуги, хоча в договорі було вказано, що вони входять в орендну плату. Які мої права в цій ситуації, які кроки я можу зробити для вирішення цього конфлікту, і які можливі наслідки для мене, якщо я продовжу проживання в квартирі, не дотримуючись вимог власника?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:23, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація підпадає під регулювання Цивільного кодексу України, зокрема, положень, що стосуються договору найму (оренди) житла. Згідно з статтею 810 Цивільного кодексу України, наймодавець зобов'язаний надати наймачеві майно у комплектності та стані, що відповідає умовам договору. Якщо в договорі оренди було чітко вказано, що ви маєте право користуватися побутовою технікою, власник квартири зобов'язаний дотримуватись цих умов.

Стосовно комунальних послуг, якщо в договорі зазначено, що вони входять в орендну плату, вимога власника щодо додаткової оплати є неправомірною. Відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України, зобов’язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.

Щоб вирішити цей конфлікт, ви можете вжити наступні кроки:

1. **Переговори:** Спробуйте розв'язати конфлікт шляхом переговорів з власником, посилаючись на умови договору та відповідні норми законодавства.

2. **Письмова претензія:** Надішліть власнику письмову претензію, в якій викладіть свою позицію та вимоги щодо виконання умов договору.

3. **Звернення до суду:** Якщо переговори не принесуть результату, ви можете звернутися до суду з позовом про захист вашого права як наймача. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, кожна особа має право на захист свого цивільного права в суді.

Продовження проживання в квартирі без виконання вимог власника, які не відповідають умовам договору, не повинно мати негативних наслідків для вас, якщо ви дієте в межах закону та умов договору. Проте, важливо зібрати всі докази та документи, що підтверджують вашу позицію, у разі виникнення подальших спорів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы