Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з орендою: неочікувані зміни в угоді

1
17:28, 25.09.2024
Проблеми з орендою: неочікувані зміни в угоді
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я орендував квартиру від фізичної особи на строк одного року. В угоді було чітко прописано, що всі комунальні платежі, включаючи оплату за газ, світло, воду та опалення, входять до вартості оренди. Через півроку власник квартири заявив, що він хоче змінити ці умови угоди, а саме виключити комунальні платежі з суми орендної плати, але при цьому не знижувати саму вартість оренди. Він заявив, що підписує новий договір зі мною, а якщо я відмовлюся, то він виселить мене з квартири. Я розумію, що це порушення моїх прав, але я не знаю, як мені діяти в цій ситуації, тому що не маю достатнього досвіду в юридичних питаннях. Які кроки мені слід зробити, щоб захистити свої права та вимоги, враховуючи, що у нас є письмова угода, де прописані всі умови оренди? Які дії власника квартири можна вважати порушенням цієї угоди і які санкції можуть бути застосовані до нього? Чи можу я вимагати повернення грошей, які я переплатив за оренду, враховуючи, що він змінив умови угоди? Як мені діяти, якщо власник квартири відмовиться виконувати свої зобов'язання? Чи можу я звернутися до суду в цьому випадку і які документи мені для цього потрібно підготувати?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:44, 25.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації, згідно з законодавством України, дії власника квартири можуть бути визнані неправомірними. Відповідно до статті 759 Цивільного кодексу України, договір найму (оренди) є угодою, за якою одна сторона (наймодавець) зобов’язується надати іншій стороні (наймачеві) майно у користування за плату на певний строк. Зміна умов договору можлива лише за взаємною згодою сторін.

Ваш договір є чинним документом, і всі його умови мають виконуватися обома сторонами. Зміна умов в односторонньому порядку, без вашої згоди, є порушенням. Це підтверджується статтею 651 Цивільного кодексу України, яка передбачає, що зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

Якщо власник квартири погрожує виселенням, це також є порушенням, оскільки виселення може відбуватися лише на підставі рішення суду відповідно до статті 825 Цивільного кодексу України.

Щоб захистити свої права, рекомендується:

1. Направити власнику письмову вимогу про дотримання умов договору, вказавши на статті Цивільного кодексу, які він порушує.

2. Якщо власник відмовляється виконувати умови договору, ви маєте право звернутися до суду. Для цього підготуйте такі документи: копію договору оренди, листування з власником (якщо є), квитанції про оплату оренди та комунальних послуг (якщо ви сплачували їх окремо), та інші документи, що підтверджують ваші претензії.

3. У суді ви можете вимагати виконання умов договору, компенсацію за переплачені суми (якщо такі є) та відшкодування збитків, завданих неправомірними діями власника.

Також слід звернутися за консультацією до юриста, який допоможе правильно скласти позовну заяву та надасть професійну підтримку під час судового розгляду.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы