Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата роботи через недостатню оплату: що робити?

1
12:50, 27.09.2024
Втрата роботи через недостатню оплату: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працював на підприємстві і зазнав великої стресової ситуації через те, що мій роботодавець постійно зменшував мою заробітну плату та не виплачував мені компенсацію за переробочий час. У певний момент мені навіть запропонували звільнення під погрозою зниження зарплати ще більше, якщо я не згоджуся. Через це я вирішив звільнитися самостійно, але тепер у мене виникли питання щодо законності такої дії мого роботодавця та моїх прав як працівника. Чи можу я вимагати компенсацію за втрачений дохід та які кроки мені потрібно підприйняти для вирішення цієї ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:00, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашому випадку є кілька аспектів, які варто розглянути, враховуючи законодавство України.

По-перше, щодо зменшення заробітної плати. Відповідно до статті 103 Кодексу законів про працю України (КЗпП), умови оплати праці, встановлені трудовим договором, можуть бути змінені лише за згодою сторін. Роботодавець не має права в односторонньому порядку зменшувати заробітну плату без вашої згоди.

По-друге, стосовно невиплати компенсації за переробочий час. Згідно зі статтею 106 КЗпП, робота в надурочний час повинна оплачуватися в подвійному розмірі. Якщо роботодавець не виконує цього обов'язку, ви маєте право вимагати виплату відповідної компенсації.

Щодо примусу до звільнення, варто відзначити, що такий тиск може бути розцінений як порушення ваших трудових прав. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на захист своїх прав у суді.

Для вирішення цієї ситуації ви можете зробити наступні кроки:

1. **Звернення до роботодавця**: Направте офіційний лист до роботодавця з вимогою виплатити невиплачену заробітну плату та компенсацію за переробочий час, вказуючи на відповідні норми законодавства.

2. **Звернення до Державної служби України з питань праці**: Ви можете подати скаргу на роботодавця до Державної служби України з питань праці, яка здійснює контроль за дотриманням трудового законодавства.

3. **Судовий позов**: Якщо попередні кроки не дадуть результату, ви маєте право звернутися до суду з позовом про стягнення невиплаченої заробітної плати та компенсації. Це може включати вимогу про відшкодування моральної шкоди, якщо ви можете довести, що дії роботодавця завдали вам стресу та моральних страждань.

В будь-якому випадку, рекомендується проконсультуватися з адвокатом, який спеціалізується на трудовому праві, для отримання персоналізованої допомоги та супроводу у вирішенні вашої справи.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы