Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з орендою квартири

1
02:18, 21.09.2024
Проблеми з орендою квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як особа, що орендує квартиру, зіткнувся з проблемою, коли власник квартири вирішив застосувати штрафи за затримку оплати, які не були вказані в орендному договорі. Сума штрафу значно перевищує суму, яку я затримав. Крім того, власник квартири вимагає від мене компенсації за ремонт, який було здійснено без мого відома та згоди, а також без попереднього погодження витрат. Я не згоден з такими вимогами і вважаю, що мої права порушені. Які мої дії повинні бути в такій ситуації, які закони України регулюють ці питання, які можливості є у мене для захисту своїх прав і вимог, і яким чином я можу вплинути на власника квартири, щоб він дотримувався умов орендного договору?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:37, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації ви маєте право захищати свої інтереси, оскільки дії власника квартири можуть порушувати умови договору оренди та положення законодавства України.

По-перше, згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 526, зобов'язання мають виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог закону. Якщо в договорі оренди не передбачено штрафи за затримку оплати, власник квартири не має права самостійно вводити такі санкції.

По-друге, відповідно до статті 629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами. Це означає, що будь-які зміни чи додаткові умови можуть бути внесені до договору лише за взаємною згодою сторін.

Щодо вимоги про компенсацію за ремонт, стаття 778 Цивільного кодексу України передбачає, що орендар не зобов'язаний відшкодовувати витрати на поліпшення майна, якщо такі дії не були погоджені з ним заздалегідь, за винятком випадків, коли поліпшення є необхідними для запобігання пошкодженню чи знищенню майна.

Ваші можливі дії для захисту прав:

1. **Переговори**: Спробуйте вирішити конфлікт шляхом переговорів. Поясніть власнику, що його вимоги суперечать умовам договору та законодавству.

2. **Офіційна претензія**: Надішліть власнику письмову претензію, в якій викладіть свою позицію і вимагайте дотримання умов договору.

3. **Скарга до компетентних органів**: Якщо власник відмовляється йти на зустріч, ви можете звернутися до органів місцевого самоврядування або до суду з позовом про захист своїх прав.

4. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на житлових питаннях, для отримання детальної консультації та можливого представництва у суді.

Враховуючи вищевикладене, ви маєте законні підстави відмовитися виконувати неправомірні вимоги власника та вимагати дотримання умов орендного договору.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы