Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з відшкодуванням за втрачене майно

1
21:55, 20.09.2024
Проблема з відшкодуванням за втрачене майно
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, став жертвою крадіжки мого особистого майна з моєї квартири. Викликав поліцію, зробив офіційне заявлення про крадіжку і моє майно було оцінено. Але тепер я маю проблему з отриманням відшкодування від моєї страхової компанії. Вони відмовляються виплачувати мені відшкодування, стверджуючи, що я не надав доказу, що крадіжка відбулася, а також, що деякі предмети, які були вкрадені, не були включені в мій страховий поліс. Які мої права в цій ситуації? Чи можу я звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків від страховика, якщо вони продовжуватимуть відмовляти в відшкодуванні? Які докази я повинен надати, щоб довести, що крадіжка дійсно відбулася, і що всі вкрадені предмети були моєю власністю і вони були включені в мій страховий поліс?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:53, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В ситуації, коли страхова компанія відмовляється виплачувати відшкодування, громадянин має декілька правових шляхів для захисту своїх інтересів. Відповідно до Закону України "Про страхування", страхова компанія зобов’язана виконувати свої зобов’язання згідно з умовами укладеного договору страхування.

По-перше, важливо ретельно перевірити умови вашого страхового договору, щоб зрозуміти, чи дійсно вкрадені предмети були належно застраховані. Згідно зі статтею 979 Цивільного кодексу України, об'єктом страхування може бути майновий інтерес, пов'язаний, зокрема, з володінням, користуванням і розпорядженням майном. Якщо в договорі чітко зазначено, що певні предмети не підлягають страхуванню, це може ускладнити вашу справу.

По-друге, щодо доказів крадіжки, важливим є наявність документації від поліції про відкриття кримінального провадження або іншого підтвердження факту крадіжки. Стаття 214 Кримінального процесуального кодексу України передбачає, що заява про злочин повинна бути внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що може слугувати доказом.

Якщо страхова компанія відмовляється визнавати вашу претензію, ви маєте право звернутися до суду. Згідно зі статтею 16 Цивільного кодексу України, кожен має право на захист свого цивільного права в суді. Для цього вам необхідно буде підготувати позовну заяву, в якій слід детально викласти обставини справи, навести докази вашого права на відшкодування, спираючись на умови страхового договору, та прикласти докази, які підтверджують факт крадіжки (наприклад, протокол поліції).

Важливо також мати підтвердження, що всі вкрадені предмети були вашою власністю. Це можуть бути чеки, квитанції про покупку, фотографії або відеоматеріали, які підтверджують наявність цих предметів у вашій квартирі до крадіжки.

У разі складнощів з підготовкою доказової бази або з юридичними аспектами справи, доцільно звернутися до адвоката, який спеціалізується на страхових спорах, для отримання професійної правової допомоги.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы